A. R Rahman انتشار ‘Dil Bechara موسیقی ادای احترام به Sushant Singh Rajput

آهنگساز A. R. Rahman که مدیر موسیقی از آینده فیلم Dil Becharaمنتشر شد, موسیقی ادای احترام — یک مونتاژ تمام آهنگ های خود را به صورت فیلم — برای اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput.

تقریبا مجازی صوتی اندازی انواع در پی گیر رحمان و چند تا از خوانندگان از موسیقی متن آلبوم مانند Sunidhi Chauhan, Shreya Ghoshal, Mohit Chauhan Hriday Gattani در میان دیگران از ویژگی های در این ویدئو.

 

“موسیقی Dil Bechara همیشه باقی می ماند خاص برای من است. نه آهنگ من تشکیل شده برای این فیلم باید یک معنای کاملا جدید و زندگی در حال حاضر. ممکن است خداوند به ما امید و قدرت به شجاع این بار. Dil Bechara اختصاص داده شده است به دوست داشتن حافظه از Sushant Singh Rajput می گوید:” رحمان در آغاز این تصویری است که آمیخته با کلیپ های از فیلم و خوانندگان اجرای آهنگ های خود را در خانه های مربوطه.

 

رحمان نیز انجام عنوان آهنگ در استودیوی خود در چنای است و به همراه دختر رحیمه رحمان پسر علیرضا امین و آینده استعداد Hiral Viradia برای پیگیری.

Dil Bechara است برای آزادی در دیزنی+ Hotstar در جولای 24.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>