A. R. Rahman دختر Khatija: “چرا دو استاندارد تنها زمانی که آن را می آید به زنان خاص ایمان؟’

A. R. Rahman دختر Khatija پاسخ به بنگلادش-نویسنده سوئدی Taslima نسرین نظرات سابق را انتخاب لباس در رسانه های اجتماعی.

در اوایل این ماه, نویسنده توییتی که او احساس ‘خفه’ هر زمان که او در عکس از رحمان است. به اشتراک گذاری یک عکس از Khatija پوشش صورت خود را با نقاب او نوشته شده “این است که واقعا افسرده به یاد بگیرند که حتی تحصیل زنان در یک خانواده فرهنگی می توانید شستشوی مغزی به راحتی!”

آن را تنها در سال گذشته که رحمان مواجه انتقاد برای همین موضوع و آهنگساز در پاسخ بیان کرد که زنان در خانواده اش شد رایگان برای پوشیدن هر آنچه آنها می خواستند. این برنده جایزه آکادمی, موسیقی, مدیر, مشترک, عکس از همسر و دو دختر همراه با برچسب ‘FreedomToChoose’.

 

در حال حاضر پس از Taslima نسرین پست Khatija خودش را به او در زمان Instagram profile برای پاسخ به این نویسنده: “تنها یک سال و این موضوع در دور دوباره… وجود دارد بسیار در کشور اتفاق می افتد و همه مردم نگران هستند که تکه ای از لباس یک زن می خواهد برای پوشیدن دارم. وای من کاملا مبهوت. هر بار که این موضوع می آید آتش در من شدت می گیرد و باعث می شود من می خواهم بگویم بسیاری از چیزها..بیش از یک سال گذشته من در بر داشت یک نسخه متفاوت از خودم که من را دیده اند در بسیاری از سال است. من نمی خواهد ضعیف یا پشیمانی از انتخاب های من در زندگی است. من خوشحال هستم و افتخار از آنچه من انجام و با تشکر از کسانی که پذیرفته اند راه من. کار من صحبت خواهد شد انشالله… من نمی خواهید به می گویند هر بیشتر.”

Khatija که یک مددکار اجتماعی, مدیر و متولی از A R Rahman بنیاد و همچنین به عنوان یک نوازنده و خواننده افزود: “عزیز Taslima Nasreen من متاسفم شما احساس خفه توسط لباس من. لطفا به گرفتن برخی از هوای تازه باعث احساس می کنم خفه نه من با افتخار و قدرت برای آنچه که من برای ایستادن. من پیشنهاد می کنم شما در گوگل تا چه واقعی فمینیسم به معنی دلیل آن نیست هجوم زنان دیگر و نه آوردن پدران خود به این مسئله است. من هم نمی فراخوان ارسال عکس های من به شما برای مطالعه کنید.”

در پست بعدی Khatija گفت که او غرق عشق و حمایت از مردم در رسانه های اجتماعی و از آنها تشکر. “من درخواست شما همه به سوء استفاده و یا ایجاد هر گونه تبعیض علیه خانم Taslima. اجازه می دهد تا تلاش برای تبدیل شدن به یک گسترده ای فکر جامعه در پذیرش انتخاب همنوعان خود را و همچنین به یاد داشته باشید خانم Taslima در نماز ما و نه قاضی او را برای انتخاب او در زندگی است. صلح” او به این نتیجه رسیدند.

 

در نهایت قبل از ارسال یک تصویر با پدر و خواهر Rahmeen در باکو در آذربایجان عنوان گذاری آن را “صلح آمیز با خانواده به دور از ‘خفگی'”, Khatija همچنین یک تصویر از یک برقع چادری کاری نوشتن “چرا استانداردهای دوگانه و ناگهانی تنها مربوط به زنان می آید متعلق به برخی ایمان ؟ نیست ما دیده می شود مردان با پوشیدن دستار? زنان با پوشیدن عادت ؟ چرا فقط وقتی که می آید به خاص ایمان زنان هدفمند برای انتخاب آنها را از صمیم قلب و با غرور و افتخار. چرا ؟ چرا ؟ و چرا ؟ من سادگی را درک نمی کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>