ترک بزرگراه در شب بیش از سرعت دوچرخه سوار بدون کلاه ایمنی…آشنا برای تلفن های موبایل? چگونه در مورد یک ” شبح ” بر ترک سوار شدن? 30 ثانیه فیلم کوتاه جهنم-Mate تکان شما. V N Navneesh یک ارتباط تصویری, دانش آموز و مدیر فیلم Hell-Mate emaerged به عنوان برنده در مسابقه فیلم کوتاه توسط سازمان Uyir یک سازمان غیر دولتی است که با این نسخهها کار به سمت پایین آوردن تصادفات جاده ای و مرگ و میر. “سوار بدون کلاه ایمنی می تواند کشنده باشد. پیروی از قوانین جاده پیامی است که من می خواستم برای انتقال می گوید:” فیلمساز جوان. این مسافرت مفتی شبح بود به من قرض بدهید یک اثر اضافه شده,” او می گوید.

این مسابقه با دریافت بیش از 100 ورودی از سراسر هند و فیلم به رقابت پرداختند در سه دسته – 30 ثانیه یک دقیقه و سه دقیقه است. هنرمند R. Rajhu را Naerkoduیک ارائه گرافیکی در ایمنی جاده شد دونده تا در 30 ثانیه دسته. او همچنین ارائه سه دقیقه فیلم به نام Sambavam که در آن او بازسازی یک تحقیقات پلیس از یک تصادف در جاده را از طریق یک آهنگ رپ.

“چاههای و فلکس تخته متهم در حالی که سیگنال ترافیک و dumpyard سکوت تماشاگران می گوید:” Rajhu. سه دقیقه فیلم Kayal Vizhi خواستار شما را به پیروی از قوانین قبل از آن خیلی دیر است. آن را به عنوان برنده در رده خود است. Gowtham Selvaraj که کارگردانی این فیلم با استفاده از یک غیر خطی ، یک مرد کور روایت تجربه خود را به یک راش دوچرخه سوار در مورد او چگونه خود را از دست داده و پنج ساله و دختر Kayal Vizhi در یک تصادف جاده. “این یک شوکی می گوید:” Gowtham. S. Sriram موسیقی می افزاید: بعد از فیلم.

A short film festival on road safety in Coimbatore

نفر دوم در این گروه S. Pratheeksha را Vazhipokkan. “چرا ما اینقدر بی دقتی?” او می پرسد. “تعداد تصادفات جاده ای و زندگی را از دست داده است نگران کننده است. در فیلم, بازیگر لیوینگستون و Youtuber Harija بازی نقش سرب است. من شخصیت می پوشد کلاه ایمنی اما نمی بند سگک. هنگامی که دوچرخه خود را در برخورد با یک کلاه پرتاب می روم و او با یک ضربه به سر.”

این فیلم ویرایش توسط R. Karuppusamy که می گوید: “ما باید با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین عکس و مونتاژ عکس و سعی کردم با استفاده از دوربین متفاوت برای نشان دادن جاذبه حادثه است.” Pratheeksha صرف یک روز در شلوغ راه های شریانی به فیلم Vazhipokkan. “من شوکه شده بود. وجود دارد بدون توجه به قوانین جاده. مردم پرش سیگنال های ترافیک. من تو را دیدم یک مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری بر روی یک دوچرخه. دختر با پوشیدن یک کلاه. نیست دخترش زندگی در خطر است؟”

تادuppanبه کارگردانی K. Udhaya کومار و M. رم G. Udhayaraj A. الازهر است دونده در یک دقیقه رده. “بیشتر از دو چرخ تلاش یک زیگزاگ پرش در اطراف به سرعت قطع است. برادر خود من تا به حال یک سقوط زمانی که او سعی شیرین کاری می گوید:” الازهر. “ما با استفاده از حداقل دیالوگ می گوید:” Udhaya کومار.

اطلاعات بیشتر در مورد Uyir

  • Uyir ماموریت به کویمباتور تصادف-رایگان. سانجی Jayavarthanavelu رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل لاکشمی این نسخهها کار میکند ماشین آلات رئیس Uyir. علاوه بر سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای اطمینان از ایمنی جاده ها را نیز تشویق مشارکت عمومی در آن در جاده و فعالیت های. آنها UYIR باشگاه به ایجاد انگیزه در دانشجویان و Kutty پلیس برای دانش آموزان مدرسه.
  • “Uyir یک جنبش مردم” می گوید: Dr. S. Rajasekaran مدیر Ganga بیمارستان و مدیریت امانت از Uyir. “ما باید برای ایجاد آگاهی و تعامل با مردم است . زمانی که پلیس توصیه سواران به پوشیدن کلاه آنها آن را دوست ندارم. در همان زمان وقتی که می آید از یک همسر و یا یک عضو از آنها گوش دادن و که باعث می شود بسیاری از تفاوت. ما در حال اتصال با جوانان است. هنگامی که دانش آموزان کالج شرکت در آگاهی ما مبارزات آنها اطمینان حاصل شود که آنها و خانواده شان رعایت قوانین جاده. زمانی که ما Kutty پلیس شروع به رانندگی آنها خواهد بود مسئول هستند.”فیلم کوتاه مسابقه او می گوید: بخشی از این حرکت را در مشارکت عمومی. “این یک تمرین یادگیری برای فیلم سازان بیش از حد. آنها مراقب باشید در مورد قوانین جاده.” این شش فیلم تایید خواهد شد و خواهد شد به نمایش در سالن سینما.
  • فیلم کوتاه رقابت برگزار شد با گروه ارتباط تصویری Rathinam دانشکده هنر و علم است.فیلم های موجود در یوتیوب

نیز وجود دارد یک شیرین داستان از یک حیوان خانگی با عجله با کلاه برای مالک در Uyir Kaapanساخته شده توسط یک تیم از S. Harish. M. Periyasamy, G. Prasath و M. Chandru. “این است که الهام گرفته از زندگی واقعی است. سگ من تضمین می کند که من هرگز قدم بدون کلاه ایمنی می گوید:” Periyasamy. “ما نمی بیش از سرعت. آن است که پس از آنکه همه برای خود ما خوب است.” این فیلم برنده جایزه اول شده است.

ویژه اشاره

یک دسته از فیلم ها رو ذکر ویژه است. سازمان دیده بانیکی از آنها C. Udhayanin که موسیقی می گوید: این یک کار چالش برانگیز است. “من بازدید شلوغ بازار مناطق برای ضبط زنده برای تلفن های موبایل از اتومبیل بوق و ترافیک پر هرج و مرج و بعد آن را ویرایش و با استفاده از آن در فیلم است. در حالی که رانندگی سواری و یا حتی راه رفتن و صحبت کردن در تلفن همراه و گوش دادن به موسیقی و…می تواند کشنده باشد. که این پیام فیلم است.”

دیگر فیلم النعامة Sonna Yaaru Kekkura است که ساخته شده توسط D. Aravindsamy و ویرایش توسط I. Kathirkaiyon هر دو از دانشگاه تامیل نادو. این نشان می دهد که سه نفر یک رانندگی یک ماشین با ذهن خود را مصرف توسط خانواده و استرس یکی دیگر میخانه G بازی در حالی که رانندگی و یک سوم بر روی تلفن خود را در حالی که سوار دوچرخه خود را. “سه نفر از آنها برخورد می کنند و کشته می شوند. ما با استفاده از Ilaiyaraaja موسیقی به ساخت درام. ما با استفاده از سینمایی کاهش به ساخت سرعت از داستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی