یک فیلم کوتاه در سوء استفاده از کودکان و اختلال هویت تجزیهای

مستقل تئاتر artiste آمریتا Roy آغاز شده, من وجود دارد, افسردگی پیشگیری ابتکار پس از افسردگی رنج می برند خودش است. “تعداد زیادی از خانواده و دوستان من را درک نمی کنند آنچه که من از طریق رفتن. اگر آنها می خواستند برای من بهترین آنها مجهز به دانش چگونه آنها می تواند به من کمک کند. از آن زمان به بعد, من می خواستم به صحبت کردن در مورد چیزهایی که ما نمی بحث در مورد به طور معمول. که دلیل من برای ایجاد فیلم یا محتوای اجتماعی پیام است.”

در این راستا آمریتا کارگردانی و ویرایش یک فیلم کوتاه در این مستند با عنوان درون. “من تحقیق چند موضوعات و موضوع سوء استفاده از ضربه ناشی از آن و اختلال هویت تجزیهای در ذهن من واقعا برای برخی از زمان. ایده این بود که اگر ما نشان می دهد شدید و سپس مردم ممکن است باز کردن در مورد این مسائل کوچک نیز می باشد.”

شامل آمریتا, Aniruddh روی و Kheyati Kauntia فیلم سیاه و سفید تا حدودی به حفظ تعادل (با توجه به آن شده است شات از راه دور) و بهبود سینمایی, با کیفیت, او می افزاید.

صحبت کردن در مورد چالش تیراندازی در طول مستند او می گوید: “این یک مقدار زیادی از کار انجام می شود به تنهایی. کودک هنرمند خانواده بودند در واقع برخورد با اثرات طوفان Amphan. اما آنها هنوز هم جلوتر رفت و شات Kheyati بخشی دو روز پس از طوفان رسید.” آمریتا می افزاید: با خنده که Kheyati نیز شروع به لبخند زدن هنگامی که او را دیدم ، اما در نهایت آنها مورد نیاز فیلم.

این فیلم بخشی از انتخاب رسمی اجتماعی فاصله جشنواره فیلم 2020 تورنتو, 2nd KFTI جشنواره بین المللی فیلم 2020 بمبئی آندرومدا جشنواره فیلم ترکیه 2020 و Roshani جشنواره بین المللی فیلم اورنگبد سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید