یک فیلم کوتاه است که به بررسی روند ‘آنلاین’ ازدواج

ملت-شبکه مستند برای مقابله با COVID-19 قرار داده تشخیصی در جشن عروسی در سراسر کشور است. اما زمانی که برخی از زوج ها با توسل به ‘آنلاین’ عروسی برای غلبه بر مستند این عناوین ساخته شده. یکی از این عروسی در مارس جلب توجه فیلمساز Parthan موهان و انتاریو مبتنی بر اچ K Kavitha منون.

“زن و شوهر, ازدواج شده از طریق واتساپ تصویری و ما فکر در مورد قانونی بودن و جنبه های دیگر از جمله مراسم عروسی در جایی که عروس و داماد بودند در واقع رفتن را از طریق فرایند ازدواج خود را با انجام کارهایی مانند garlanding خود و پوشیدن حلقه بر خود به جای خواهد-بود-همسر انجام افتخارات! Kavita یک وکیل و من بحث چند برابر جنبه های چنین ازدواج می گوید:” Parthan.

در طول بحث به آنها پرداخته شده امکان یک فیلم بر اساس چنین ازدواج و Kavita نوشت: یک اسکریپت و ارسال آن به Parthan. او خوب تنظیم آن و نوشتن و ویرایش ادامه داد تا هر دو راضی بودند اسکریپت. این دو موضوع در مورد یک عروسی آنلاین بین داماد در کرالا و عروس کار در خارج از کشور. یک تراژدی نیروهای زن به بررسی ازدواج و حقوقی و اجتماعی.

A poster of a short film Dheerkha Sumangali Bhava, written and directed by Kavitha K Menon and Parthan Mohan

یک پوستر از یک فیلم کوتاه Dheerkha Sumangali Bhava نوشته و کارگردانی شده توسط K Kavitha منون و Parthan موهان | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

فیلمبرداری از Dheerkha Sumangali Bhava آغاز شد و در ماه مه و آرون Karthikeyan یک دوست بازیگر بود به عنوان داماد در حالی که Nalini منون Kavita عمه در کوچی پا به مقاله نقش عروس را مادر.

“من ضربه طراحی و برنامه ریزی ما به شات این فیلم در قالب یک, WhatsApp, تماس تصویری. بحث ما نیز از طریق WhatsApp, تماس,” می گوید Parthan.

هر یک از شخصیت بخشی به ضرب گلوله کشته شد به طور جداگانه با توجه به مستند محدودیت و همچنین به خاطر آنها مانده در شهرهای مختلف, در تریواندروم کوچی و انتاریو است. “Kavita خودش بازی عروس در حالی که دوستان ما شات فیلم, ویرایش آن و پس زمینه نمره. این نیاز به کمی از کار از آنجا که ما برای اولین بار فیلم برداری آرون این بخش و ارسال آن به Kavitha. او تا به حال به واکنش نشان می دهند به خطوط و وضعیت درآمده است. ما تا به حال برای شلیک مجدد توالی خاصی به فریم جریان با روایت” توضیح می دهد که مدیر.

مدبر ویرایش

فیلمبرداری انجام شد توسط Anoop Mohan Sreerag Kallingal و بازیگران خود را. مدبر ویرایش توسط Athul کریشنان کمک کرده است تا سازندگان روایت جالب یک موضوع از زمان زندگی می کنیم و بسیاری از مسائل مربوط به آن پرتاب شده است. Jyothish آیا موسیقی برای فیلم کوتاه. Jayasankar منون سید نبیل پاتریک Lamarre دومینیک d’angelo و Sujatha Kannan نیز در بازیگران.

Parthan می خندد هنگامی که درباره بودجه این فیلم منتشر شده در یوتیوب. “از آنجا که از دوستان ما بودند کار با هم در یک ‘مستند’ فیلم همه که من تا به حال به صرف شد در یک وعده غذایی برای بازیگران و خدمه در تریواندروم.” اما او احساس می کند که Dheerkha Sumangali Bhava خواهد بود که برای اولین بار از بسیاری از فیلم های که حفر کردن به جنبه های متصل به این بیماری همه گیر را مستند و بسیاری از راه های آن را شکل داده است و جامعه ما زندگی می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید