آن را با نفس bated که کریکت هند طرفداران انتظار برای یک پیروزی, پایان, هندی, زنان تیم مبارزات انتخاباتی در T20 جام جهانی به هند در زمان در استرالیا در روز بین المللی زن. آنها قبل از بازی جام جم بسته بندی شده میکروگرم زمینه در ملبورن. انتظارات افزایش یافت و پس از هند یورش برده و به فینال برنده چهار مستقیم مسابقات لیگ برتر در گروه الف مرحله نیمه نهایی مقابل انگلستان بود شستشو و یکباره هند به فینال. اما یک میلیارد قلب شکست به هند تسلیم به 85 اجرا شکست در یک طرفه روبرو می شوند.

بله, آن را به یک ضد اوج هند, اما وجود دارد مقدار زیادی از مثبت takeaways برای این تیم احساس کاپیتان سابق هند و بنگلور را Shantha Rangaswamy پیشین ملی انتخاب برای زنان کریکت.

A shot in the arm

جانباز کریکت تنش نیاز به یک نمای کلی از عملکرد و قضاوت نهایی بازی به تنهایی. “دختران ما نمی تواند انجام این حرکت به نهایی پس از یک نمایش درخشان در لیگ. اما اجازه دهید ما به آنها اعتبار برای عملکرد کلی خود را در این مسابقات است. آنها ضرب و شتم استرالیا در باز کردن کراوات در لیگ. آنها نمی توانند تکرار آن را در نهایی شده است اما کریکت. هند عملکرد مطمئن است که تاثیر بسیار زیادی بر روی جوانان و من مطمئن هستم که بسیاری از دختران در حال حاضر خواهد شد تا این ورزش در کشور” معتقد است Shantha.

با اشاره به بازی نهایی, او می گوید, “برنده از بازی شیر یا خط را ساخته اند یک تفاوت وجود دارد که فشار کمتری روی تیم ما است. اجازه می دهد استرالیا به اجرا در مجموع 184 ما رو یک وظیفه دلهره آور به ثمر رساند و نه اجرا می شود در بیش از, که در زنان T20 بازی یک کار بزرگ است. تیم مجوف در هنگام بالا و متوسط جهت حلاجی سقوط تحت فشار است.”

A shot in the arm

Shantha اما ستایش کنندگان هند که قادر به محدود کردن رقبا و کاسه کردن آنها را در حالی که دفاع در مجموع متوسط در لیگ خبر داد. “ما batswomen بازی نمی کند به توانایی های بالقوه خود محرومیت Shafali Verma” احساس میکند Shantha.

16-year-old نو جوان از Haryana, Shafali بود پیدا کردن از این مسابقات است. او به ثمر رساند 163 اجرا می شود در پنج نوبت با متوسط 32. 60. درب بازکن را انفجاری شروع به هند لبه در لیگ. ستایش Shafali برای او عملکرد خیره کننده Shantha گفت: “او درخشان بود و با بلوغ فراتر از سن او است.”

Shantha ابراز نگرانی در مورد قالب فعلی هند کاپیتان Harmanpreet Kaur. “من احساس می کنم هارمن ضعیف اجرا با خفاش تا به چیزی برای انجام با فشار کاپیتانی خود درس. او یک دختر رایگان جریان خفاش ها-و من تعجب او موفق به انجام است. من آرزو می کنم او با تمرکز بر روی پنبه حلاجی شده و Smriti Mandhana می تواند مراقبت از کاپیتانی خود درس.”

Shantha شد آمدیم با پوشش رسانه ای گسترده ای برای زنان T20 رویداد به خصوص رسانه های الکترونیکی که به آنها زمان نخست پوشش. “عظیم مردم در انتخابات از 85,000 نهایی به عنوان گزارش در رسانه ها است که در واقع یک شاخص از محبوبیت رو به رشد زنان بازی” مشاهده Shantha.

نقاشی یک آینده روشن برای بازی Shantha با اعتماد به نفس است که وجود خواهد داشت یک IPL نسخه برای تیم زنان بیش از حد.

Shantha طرفداران خوب فیدر سیستم برای بازی. “BCCI است نورد از مسابقات به صورت زیر 16 بازیکن و احساس می کند بیشتر جوانان می تواند تا بازی زود است. “آن را به ایجاد تعداد زیادی از بازیکنان و ارائه گسترده تر پایه برای این ورزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی