یک ‘هندو’ نسخه از سال 1966 و بیشتر به عنوان ظهور, فرانسوی, یخچال ذوب

مونت بلان یخچال طبیعی در کوه های آلپ فرانسه بازده بیشتر و بیشتر به عنوان اسرار آن ذوب می شود — این بار یک کلاچ از روزنامه ها با بنر عناوین از زمانی که ایندیرا گاندی هند شد اولین و تا کنون تنها زن نخست وزیر در سال 1966.

کپی از روزنامه هندی هندو, ملی هرالد و اقتصادی بار احتمالا روی یک هوایی هند بوئینگ 707 که سقوط در کوه در ژانویه 24, 1966 ادعا 177 زندگی می کند. “ایندیرا گاندی به نخست وزیر: 186 رای اکثریت بیش از دسای در رهبری مسابقه” خواندن این تیتر اصلی در یک کپی از این هندو بود که همراه با دیگر روزنامه ها.

این گنجینه داشت هفته گذشته توسط Timothee Mottin اجرا می شود که یک کافه-رستوران La Cabane du رصدخانه که در ارتفاع 1,350 m در نزدیکی Chamonix اسکی hub.

“آنها در حال خشک شدن اما در حال حاضر آنها در وضعیت بسیار خوبی” Mottin, 33, به خبرگزاری فرانسه گفت. “شما می توانید آنها را بخوانید.”

متوسط کافه در حدود 45 دقیقه با پای پیاده از Bossons یخچال های طبیعی که در آن هواپیما پس از هیمالیا اوج Kangchenjunga مرموزی سقوط کرد.

آقای Mottin گفت که او خوش شانس بود برای کشف مقالات هنگامی که او به دلیل یخ که در آن آنها روکشی برای نزدیک به شش دهه “تا به حال احتمالا فقط ذوب شده”.

هنگامی که مقالات باید خشک کردن آنها را به پیوستن به مجموعه رو به رشد از موارد از تصادف که آقای Mottin قرار داده شده بر روی صفحه نمایش در Cabane du کررو.

او گفت که او ترجیح داده برای به اشتراک گذاشتن خود را می یابد با بازدید کنندگان به جای “پنهان کردن آنها را در یک اتاق زیر شیروانی در حال انتظار برای آنها را به فروش” — چیزی که او گفت: تا به حال تبدیل شدن به یک “کسب و کار” برای جمهــوری کوهنوردان.

بقایای انسانی یافت شد در این منطقه در سال 2017 است که می تواند از آنها از سال 1964 تصادف و یا اینکه از یکی دیگر از هند هواپیما مالابار شاهزاده خانم که آمد و در همان منطقه در سال 1950.

خیره کننده ترین یافتن رخ داده است در سال 2013 است که از یک جعبه سنگ های قیمتی — زمرد یاقوت کبود و یاقوت ارزش بین $145,000-$275,000 فکر را از سال 1966 سقوط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>