یک هزار و کارآفرینان انتظار می رود برای حضور در’Invest کارناتاکا-Hubballi کنفرانس’

نزدیک به 1000 کارآفرینان انتظار می رود برای شرکت در “سرمایه گذاری کارناتاکا-Hubballi کنفرانس” برگزار می شود در Hubballi روز جمعه با هدف جذب سرمایه گذاران در ناحیه شمالی کشور از جمله Hubballi-Dharwad.

پرداختن به presspersons در اینجا چهار وزیر برای بزرگ و متوسط صنایع Jagadish Shettar گفت که آنها تایید کرده اند در حال حاضر از بیش از 650 کارآفرینان و آنها انتظار می رود که این امر عبور از 1000.

وزیر گفت که مقامات وزارت تجارت و صنایع در ارتباط با کارآفرینان که evinced علاقه به شرکت در این رویداد. به گفته او در طول شب در جلسه دیدار با سرمایه گذاران وجود دارد احتمال 15 تا 20 یاداشت درک بودن امضا شده با توجه به سرمایه گذاری های جدید در شمال منطقه از دولت است.

وزیر گفت که کارآفرینان از حیدرآباد به حال نشان داده شده است علاقه به سرمایه گذاری در Yadgir منطقه که در آن در حدود 2000 هکتار از زمین های در دسترس بود و Dharwad بیش از حد بود و در تقاضا. تا آنجا که Dharwad نگران بود زمین در دسترس بود در Mummigatti Belur و Gamanagatti و آنها تا به حال مرتب برای وسایل نقلیه به سرمایه گذاران در یک سایت بازدید در طول این رویداد.

به یک پرس و جو وزیر گفت که کارآفرینان بخش FMCG از Guahati شد که علاقه مند به سرمایه گذاری در Hubballi-Dharwad و دولت تصمیم گرفته بود به شکل FMCG خوشه ای در منطقه است.

او گفت که در طول Yoga guru Baba Ramdev سفر اخیر به Hubballi او همراه با اتحادیه وزیر Pralhad Joshi به حال اولیه دور از بحث و گفتگو در توسعه مواد غذایی پارک در منطقه Baba Ramdev تا به حال پاسخ مثبت.

نمایشگاه منطقه

آقای Shettar گفت که در طول این رویداد در Hubballi صبح روز جلسه خواهد تمرکز بر نمایش شمال کارناتاکا به سرمایه گذاران و کارشناسان از این منطقه را ارائه روی دامنه برای سرمایه گذاری در منطقه است.

وزیر B. S. Yediyurappa خواهد افتتاح این مراسم در ظهر. او خواهد شد توسط اتحادیه وزیران Suresh Angadi و Pralhad Joshi, او گفت:.

وزیر گفت که یک هیئت چینی او را ملاقات کرده بود evincing علاقه به سرمایه گذاری در شمال, Karnataka در وسایل نقلیه الکتریکی بخش و هند خود را به نماینده خواهد بود شرکت در این رویداد به غیر از نمایندگان از بسیاری از شرکت های بزرگتر و صنعتگران است.

اگر چه وزیر مشخص نیست کوانتوم آرامش خواهد بود که با توجه به سرمایه گذاران گفت که بزرگتر سرمایه گذاران داده می شود بهتر ارائه می دهد به سرمایه گذاری در این منطقه است.

به پرس و جو کرد و گفت که موضوع بحث انگیز از مالیات و مالیات معوقه از شهرکهای صنعتی در سراسر کشور بود که تخمین زده می شود حدود ₹ 72 کرور بود را طبقه بندی شده اند را به عنوان دولت همه را به یک سیاست و تصمیم گیری در مورد این مسئله.

معاون کمیسر Deepa Cholan MLA استناد Arvind Bellad و کمیسر پلیس R. Dileep حاضر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر