“شما می توانید انتخاب خود را با خانواده می گوید:” یک شخصیت را در برنده جایزه آکادمی فیلم انگل. این فیلمساز ژاپنی Hirokazu Kore-eda — که یک طلسم برای نوشتن دلگرم, خانوادگی, درام — قرار دادن یک چرخش فوق العاده در این فرمان روشن از درک آرمان از ‘خانواده’ با gorgeously-شات Shopliftersجایی که منجر شخصیت داده بودند آزادی خود را انتخاب کنید و اعضای خانواده و در نتیجه یک طیف از شخصیت و مؤثر درام.

قبل از Kore-eda است Shopliftersوجود دارد Visu را Samsaram Adhu Minsaram که شخصیت فردی — Ammaiyappan Mudaliar, Godavari, چیدمبرم, Uma, Siva و Kannamma — به نظر می رسید به اخراج از Visu خود در جهان به ارائه نقطه بزرگتر بر روی خانوادگی ارزش و بدون romanticising شرایط اجتماعی که در آن زندگی می کنند. آنچه که ما یک اوج درام و صمیمی پرتره نظام خانواده در قالب Samsaram Adhu Minsaram.

A screenshot of Lakshmi from ‘Samsaram Adhu Minsaram’

یک تصویر از لاکشمی از ‘Samsaram Adhu Minsaram’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

هر هنر اگر مشاهده تحت قلمرو اجراء مدرن امروز لنز ممکن است به نظر می رسد کهنه و ‘مشکل’. اما آنچه که به خصوص قابل توجه در مورد Samsaram Adhu Minsaramحتی بعد از این همه سال که میزان حساسیت که رفت به تنگ کردن لاکشمی را Uma. در حال حاضر اجازه دهید ما به پیشرو/پسرونده بحث و تجزیه و تحلیل وجود لاکشمی در این زمینه. Samsaram Adhu Minsaramاساسا یک نفس برخورد بین Ammaiyappan و آقای چیدمبرم. اما شخصیت است و نه از آنها اما Uma. او اخلاقی مرکز فیلم جهان است و نیروی الزام آور است که روابط ساختار خانواده با هم. او هسته Samsaram Adhu Minsaram و بقیه شخصیت های درمان به عنوان پروتون و نوترون در مدار اطراف Uma. که در آن Visu نبوغ به عنوان یک نویسنده می آید را به بازی راه او طراحی شده Uma شخصیت که باعث علت و معلول برای شخصیت های دیگر.

یک شات بزرگ

شما باید عادلانه دانش در Godavari خط کنترل که کشیده شد پس از اختلاف بین Ammaiyappan و آقای چیدمبرم به بهانه بازگشت ₹18,000 که دومی با اقتباس از سابق برای دختر خود ازدواج. Ammaiyappan پرسید: یک سوال ساده است: “آیا شما نمی دانید از Ammaiyappan که خود را متعهد پاداش پس انداز برای امنیت شما سپرده؟…” اما چیدمبرم را در پاسخ به يک “نه”.

When Chidambaram crossed the line with Ammaiyappan

چیدمبرم متوجه می شود او را از خود راضی نگرش نسبت به پدر و درگیری است در پایان حل و فصل. اما Samsaram Adhu Minsaramمن عذر خواهی گفت: این است که گوشت مرده را درخشان-برگزار آب و هوایی کمی شانه با فوق العاده, لاکشمی (این غم انگیز است که او هرگز خود را با توجه و سپرده شد به بازی کردن کاراکتر). او می توانست به خوبی اعطا شده است ‘fatafat’ لاکشمی برای takeaways کلیدی او حمایت در اوج.

تا این نقطه Visu را فیلمنامه نمایشنامه به کنوانسیون از آنچه Kodambakkam انتظار دارد. اما اینجا جایی است که Samsaram Adhu Minsaram دگرگون خود را استعارههای و به پایان می رسد تا کمی بیش از یک پیام سنگین فیلم. با Uma ساخت با صدای بلند و uproarious اظهارات مصرف در هر عضو از خانواده Visu نابود سینمای تامیل را در عمل حفظ احساسات مشترک خانواده است. از این رو در آن واحد دنباله Visu به یکی از بزرگترین درس یک) قیمت به شما پرداخت اگر شما عبور از مرز و b) که آن را مهم است برای رسم یک مرز و یکدیگر را در فضای خود را حتی در یک خانواده است.

مسیح به وسط کلاس

این من حدس می زنم بود Visu بزرگترین دستاورد — چیزی حتی ‘مولف’ مدیران موفق برای رسیدن به. البته این نه به لکه دار کردن آثار دیگر فیلمسازان. بشنوید از من: هیچ کس به صحبت کرد وسط کلاس مانند چگونه یک Visu فیلم بود. و آن را بی خطر است برای گفتن که هیچ فیلمساز آمد از راه دور به تصویر می کشد travails طبقه کارگر و معمولی خود را ‘طبقه’ ذهنیت راه Visu بود — این است که محدود به Samsaram Adhu Minsaramاما همه مخلوقات خود از جمله جلال-underrated Tanir ویژه.

در آن حس Visu را بیشتر به بورژوازی از کارل مارکس خود را. ایده آل به عنوان مثال از این “طبقه متوسط” ذهنیت خواهد بود صحنه ای که Ammaiyappan تقریبا خواسته که Godavari آماده سازی چهار رقم bajjisدر علاوه بر این به kesari و Peaberry قهوه. این معمولی تضعیف به عنوان یک شکل خنده دار امداد. اما اگر شما حفاری عمیق تر آن را نشان می دهد غیر قابل تحمل غم از طبقه کارگر — فرقه که سوء استفاده از مراسم خواستگاری به عنوان یک دروازه به شادی در لذت های ساده زندگی مثل نوشیدن Peaberry قهوه و یا درخواست های اضافی حرکت شبیه چمچه زنی از kesari. پس از رشد در یک خانواده گسترده خود Visu درک پویایی ساختار قدرت و سیاست از یک خانواده مشترک. او به ارمغان آورد و بورژوایی از پیله و به راحتی آنها را از طریق فیلم, حتی اگر آن را به صورت زودگذر و زمان.

وجود دارد LOL کشش در Samsaram Adhu Minsaram که در آن Ammaiyappan توصیف هر یک از شخصیت ها در باز عمل می کنند. او ذخایر دارای گونه های برامده سخن گفتن برای او جوانترین پسر Bharathi گفت: “ایوان 12th ezhuthinan…ezhuthinan…ezhuthirkan و ezhuthuvan (او نوشت نوشته شده و ارسال خواهد شد).”

چه کسی می توانست تصور می کردند که این به ظاهر شوخ تطبیق خواهد در نهایت تبدیل به Visu خود میراث با اندکی مدولاسیون از دوره ؟ تا زمانی که طبقه متوسط وجود دارد Visu زندگی می کنند در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی