یک پلت فرم های مجازی برای اولین مدیران

Lohith ثانیه ساخته شده خود را début با مومیایی (2016) شامل Priyanka Upendra در سرب. این فیلم ترسناک نوشته و کارگردانی شده توسط او در ادامه به آمار و همچنین برنده کارناتاکا دولت جایزه بهترین ویرایش دسته. فیلم دوم خود Devaki, دوباره هیجان انگیز با Priyanka و دخترش آیشواریا Upendra برنده هر دو مخاطبان و تحسین منتقدان.

این فیلم نیز منتشر شد در تلوگو به عنوان Chinnari تولید تحت KRK تولیدات و لاکشمی Venkateswara فیلم. Ajaneesh Loknath تشکیل شده موسیقی و شعر بودند توسط Yogaraj Bhat.

زمانی که او به نظر می رسد به عقب Lohith به یاد می آورد که پیدا کردن یک تولید کننده برای مومیایی شد یک کار بسیار نیرومند است. “فقط پیدا کردن یک تولید کننده در زمان من حدود یک سال و نیم. من ملاقات باید حداقل 50 تا 60 تولید کننده” نشان می دهد که 26 ساله. “همین دلیل است که Kishor Narasimha و من ایجاد یک پلت فرم آنلاین به نام جمعه فیلم, به نمایش گذاشتن فیلم اولین مدیران.”

A virtual platform for début directors

هدف توضیح می دهد Lohith است که به کمک پرشور فیلمسازان پیدا کردن یک جای پا در این صنعت است. سهشنبه تولید فیلم خانه آغاز شده بود دو ماه پیش و تیم راه اندازی آنلاین فیلمسازی مسابقه در آوریل 3.

“ما به دنبال پنج دقیقه ای فیلم های ترسناک در هر زبان می گوید:” Lohith. جمعه, فیلم به زودی تولید آن فیلم یک بازسازی از یک Malayala فیلم هلن. “این فیلم را به عنوان به زودی به عنوان مستند برداشته شده است. از آن خواهد شد به کارگردانی اولین مدیر که در حال حاضر انتخاب شده.” Lohith می افزاید که او نزدیک شده است توسط یک تولید بزرگ خانه برای یک فیلم خواهد بود که رسما راه اندازی شد به زودی.

آنلاین, مسابقه, Lohith می گوید که به دلیل قفل پایین مشتاق مدیران شده اند پیام کوتاه برای فرصت های شغلی. “که من باید گام زد همان مسیر من می دانم آن را سخت خواهد بود برای گرفتن کامل تازه وارد به کار با یک آموزش واحد. من احساس می کنم زمانی که آنها ارسال فیلم های خود را از آن روشن خواهد شد به عنوان به آنچه که آنها فکر می کنم و چگونه آنها را در به تصویر کشیدن شخصیت های بر روی صفحه نمایش. حتی زمانی که من ملاقات Priyanka و Upendra برای مومیاییآنها هر دو داستان را دوست داشتم اما من 24 سال سن دارد و آنها نگران بودند که چگونه من می خواهم بگویم داستان بر روی صفحه نمایش. زمانی که آنها را دیدم من تیزر عکس آنها متقاعد شدند و به من داد پیش بروید.”

A virtual platform for début directors

هنگامی که اکثر فیلمسازان کمدی را انتخاب کنید و یا یک داستان عاشقانه را به علامت خود را débuts, Lohith انتخاب وحشت. او نگران چگونه این فیلم را خارج از نوبت و چگونه مخاطبان خواهد واکنش نشان می دهند ؟ “ترسناک نیست من نوع در همه. من آمد به صنعت در سن 19 و می خواستم به یک فیلم گانگستری. هیچ کس به من در زمان به طور جدی شاید به دلیل سن و سال من و همچنین از آنجا که من تا به حال هیچ پشتوانه. سپس من تصمیم به ایجاد یک قهرمان محور فیلم در ژانر وحشت و zeroed در Priyanka.”

بررسی نقاط

این فیلم در ژانر وحشت.

باید در خانه خود را بر روی هر گونه دوربین و یا تلفن همراه با موسیقی اصلی.

آخرین تاریخ به ارسال خود را در ورود آوریل 15.

فیلم را می توان از طریق پست به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید