Aadarsh Balakrishna s ‘karona رپ’ سرگرم کننده و خانواده تصویری

بازیگر Aadarsh Balakrishna است که در میان کسانی که شناخته شده است که با یک صدای خوب در Telugu cinema. کمی شناخته شده از جنبه استعداد خود را برای آواز خواندن. پدر و همسر را تعریف او را زمانی که او می خواند اما او هرگز صدای او را به عنوان یک خواننده برای مردم را به گوش دادن — تا آخر هفته گذشته. یک دقیقه موزیک ویدئو ‘به Karona رپ” است او را به آواز خواندن در یک مخلوط از تلوگو زبان انگلیسی و هندی و درخواست بینندگانkuch karona‘ (انجام کاری) در این مستند به ما صبر کنید تا صاف COVID-19 منحنی.

در این ویدئو ویژگی های اعضای خانواده خود را — پدر و مادر Uma و Balakrishna, همسرم, Gulnar خواهر Apoorva سه ساله پسر Nirvaan و حیوان خانگی خود را سگ Brandy. این پروژه در زمان هشت تا 10 روز برای قرار دادن با هم.

آن را شروع به عنوان یک چالش در Instagram که در آن دوستان خود و آهنگساز موسیقی راوی آنتونی مشترک لحن و پرسید: برای شعر. Aadarsh پدر (که به ویژه در یک مختصر نقش در Prasanth Varma را هیبت) egged او را به انجام.

 

Aadarsh به یاد در حال رشد به عنوان یک دختر بچه که خواهد خود را نگه بازگشت اما احساس این است که زمان خوبی برای آواز خواندن. او همچنین مشتاق به نوشتن و ویرایش ویدئو. “اولین روز من نشستم به نوشتن من نمی تواند مدیریت یک کلمه” او می خندد. روز بعد او صرف دو تا سه ساعت و نوشت: این ترانه و ثبت آن در روز سوم.

آهنگ شد و سپس تسلط توسط Rohit از آنجا که ویژگی های منطقه Aadarsh با آشنا نبود.

داشتن تصمیم به انجام این ویدئو Aadarsh می خواست یک اسکریپت مناسب در محل. “من صرف یک روز و نیم برنامه نویسی چه به ساقه و انتقال در فیلم” او می گوید. قابل توجه و ویرایش ویدئو است که در نتیجه او قادر به تجسم طرح ضربه بخش و به اجرا درآمده است. “تنها وجود دارد یک شات است که من به پایان رسید تا با استفاده از فیلم نهایی می گوید:” Aadarsh.

اعضای خانواده خود را بیش از خوشحال به ویژگی در این ویدئو و Aadarsh به یاد سه روز از تیراندازی در حالی که “گرفتن هر کس در خود عناصر”. Gulnar شات از بخش های این برنامه شامل Aadarsh.

آهنگ یک یادآوری برای استفاده از این مستند هم به ارتباط مجدد با خود, با, خانواده, خواندن یک کتاب را به یک رژیم تناسب اندام و یا دنبال یک سرگرمی است. و این پیام است که ماهرانه افست با نشان دادن نقطه مقابل — واقعیت گرفتن پریشان با تلفن همراه ما در حالی که تلاش برای خواندن یک کتاب مثلا.

هر ‘na karo’ عمل نشان داده شده در این ویدئو ساخته شده در سرگرم کننده عنصر مانند دادن به مواد غذایی زیاده روی پس از یک تمرین یا تقلید نواختن گیتار با استفاده از یک خفاش کریکت.

“این ناشی از تجربه من. تعویق یکی از بزرگترین استعداد” می خندد Aadarsh اضافه کرد که پدر خود را نیز تعیین مهلت درخواست او را به پایان برساند ویدئو های آخر هفته گذشته. “و من به پایان رسید آن را در روز های پیش رو!”

اتفاقا Aadarsh تا به حال به پایان رسید خواندن کتاب “هنر تفکر خلاق” توسط میله Judkins و می تواند مربوط به شادی خلاقانه به چالش کشیدن خود را با ویدئو و ارتقاء مهارت های خود را.

کمک برای طراحی پوستر آمد از خواهر خود Apoorva که یک معمار و یک هنرمند.

انتقادات و پیشنهادات به این ویدئو شده است گرم و تشویق و Aadarsh مشتاق به کشف بیشتر حرفه های خلاق در این روز آمده است.

(این موزیک ویدئو را می توان در Aadarsh Balakrishna رسانه های اجتماعی دسته و یوتیوب)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>