Aashiq Abu ‘در Variyamkunnan’ نویسنده خارج از فیلم پس از جنجال

یکی از فیلمنامه نویسان از Aashiq Abu فیلم Variyamkunnanاست به طور موقت خارج از فیلم زیر یک مواج جنجال بر او پیر Facebook پست های افراطی و misogynistic طبیعت است. این فیلم در آزادی جنگنده Variyamkunnath Kunhahamed حاجی بود که به ضرب گلوله توسط پلیس بریتانیا در طول مالابار شورش از سال 1921 اعلام شد هفته گذشته با بازیگر Prithviraj Sukumaran در عنوانی نقش.

در یک Facebook پست در صبح روز شنبه آقای ابو گفت که نویسنده Ramees مسئولیت به توضیح خود را به عنوان به خوبی به عنوان تیم پشت این فیلم است. Ramees روشن ساخته است که او خروج از این پروژه به طور موقت تا زمانی که بی گناهی خود را ثابت شده است.

“من شخصا موافق نیستم با Ramees سیاسی ایستاده است. احتمالا او را از مخالفت با من بیش از حد. بحث در Variyamkunnan فیلم شده است پیشرفت با یکی دیگر از مدیر برای چند سال. من آمد به دانستن در مورد Rameez به سختی سه تا چهار ماه به عقب به عنوان کسی که بخشی از تحقیق و بحث از مرحله قبلی است. پس از اتهامات وارد علیه او توضیح پی شد و او علنا عذر خواهی کرد در رسانه های اجتماعی بیش از برخی از این اتهامات گفت:” آقای ابو خود را در Facebook post.

آقای Ramees’ Facebook پست ها از پنج به شش سال شد, ویروسی به زودی پس از این فیلم اعلام شد. در حالی که برخی از این نوشته ها نشان داد افراطی اسلامگرا انداز برخی از دیگران بودند misogynistic. او بعد از حذف بسیاری از این پست قدیمی شده و عذرخواهی برای همان.

روز شنبه در یکی دیگر از Facebook post, او گفت که او در حال حاضر عذر خواهی کرد برای برخی از این اتهامات که در آن او احساس او اشتباه بود — و این که بقیه اتهامات یا پست های خارج از چهار چوب و یا برداشت های غلط.

“من قادر به اثبات این است که این اتهامات در اشتباه هستند. این اتهامات که تنها نگرانی من شخصا تحت تاثیر کل خدمه فیلم. از این رو من خروج موقت از این پروژه تا زمانی که من اثبات بی گناهی من,” او گفت:.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>