Abhinav Bindra پشت بورس به انجام به خوبی در بازی های المپیک توکیو

با گسترش coronavirus wreaking ویران در ورزشکاران’ آماده سازی برای توکیو بازی ها Abhinav Bindra هند تنها طلای المپیک مدال در تیراندازی باعث می شود آن را روشن است که آنها نیاز به مقابله با چنین شرایطی است.

“نمایشی در بالاترین سطح در ورزش نیاز به سازگاری. Coronavirus یا نه آنها در حال رفتن به بازی های المپیک است. این یک وضعیت جدید است که برای همه است و آنها نیاز به انطباق با آن و آماده شدن به بهترین توانایی های خود” Bindra گفت: در راه اندازی Boria Majumdar و Nalin مهتا کتاب رویاهای یک میلیارد دلار است.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس توماس باخ قبلا تشویق ورزشکاران برای ادامه آماده سازی خود را در “کامل بخار’. و Bindra است از یک نظر مشابه. “این بازی در حال آماده شدن به برنامه ریزی به عنوان رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت: دیروز. بهترین کارشناسان در حال نظارت بر وضعیت وجود خواهد داشت زمان هنگامی که وجود خواهد داشت وضوح. هیچ نقطه ای در گمانه زنی در مورد اینکه آیا بازی خواهد شد به تعویق افتاد” Bindra گفت.

او نیز با اعتماد به نفس از سرخپوستان مراتب خوبی در توکیو. “در حال حاضر بسیاری از ورزشکاران جوان و بی باک. من فکر می کنم که بسیار خوشحال فضا به در” گفت: Bindra آشکار است که برخی از آنها را به دنبال خود توصیه می کنند.

“آنچه که من می توانید به آنها بگویید که من تجربه چیزهایی که من اشتباه چیزهایی که من آموخته. در پایان روز آنها را مجبور به پیدا کردن راه خود را. آنها فقط نمی تواند من را دنبال کنید و کپی آنچه که من انجام داد. اگر آنها را به موفقیت آنها برای پیدا کردن مسیر خود” Bindra گفت. “من بسیار باز اگر آنها به دنبال نظر من. من نمی خواهد به طور فعال سعی کنید برای قرار دادن چیزی به ذهن خود. اما اگر از من خواسته من بیش از شاد برای به اشتراک گذاری تجربیات من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>