Abijit Ganguly در زندگی خود به عنوان یک کمدین

ویژه مرحله میکروفن و خنده را سوخت او می گوید: کمدین Abijit Ganguly. “بودن در این مرحله در مقابل بسیاری از مردم به شما می دهد یک نوع عجله آدرنالین است که سخت به توضیح دهد. من عاشق بودن قادر مردم را به خنده می گوید:” این مرد که بوده است در این شغل برای بیش از یک دهه.

بمبئی-بر اساس کمدین Abijit به تازگی انجام شده در هتل Novotel. “من باید در شهرستان انجام شده دو بار قبل از این. هنگامی که در پایگاه نیروی دریایی و تقریبا شش سال پیش در پارک. متاسفانه من تا به حال هرگز زمان کافی برای اکتشاف شهرستان. همه من را دیده اند در این شهرستان RK ساحل” او می گوید.

اقتصاد فارغ التحصیل Abijit انجام شد کارشناسی ارشد خود را در دهلی نو, مدرسه اقتصاد, زمانی که او معرفی شوی کمدی. “من استفاده می شود به حضور تعداد زیادی از تئاتر در هند زیستگاه مرکز یک روز من به طور تصادفی دیدم عملکرد Abish Mathew و من دور منفجر شد. من لذت می برد و نشان می دهد به طوری که من فرستاده این سازمان نشان می دهد پرسیدن اگر من می تواند شانس من در آن است. او نوشت دعوت از من برای باز کردن میکروفن و این است که چگونه این سفر آغاز شد,” او می گوید.

اما پس از آن کمدی به عنوان یک حرفه ای به نظر می رسید مانند یک رویای دور. “اگر من شروع به انجام به طور منظم در باز میکروفون, من هنوز هم گرفت تا شرکت کار بعد از آموزش و پرورش است. این تنها زمانی بود که پول از مباحث همسان حقوق و دستمزد من به من اجازه رفتن از کار.”

با بیش از چهار لاخ یوتیوب مشترکین هر یک از فیلم های خود را حداقل دو میلیون بازدید.

“مشاهده کمدی شده است لبه تیز شمشیر من. همه چیز که من در اطراف من را تحت تاثیر قرار من عمل می کند به خصوص سفر به عنوان من به ملاقات با افراد جدید و درک فرهنگ های جدید. اما من هرگز در حد خودم به آن عمل انجام برخی از سیاسی یا مذهبی جوک می گوید:” کمدین از دهلی نو است که در حال حاضر زندگی در بمبئی .

در حالی که اینترنت به او کمک کرد تا برای رسیدن به میلیون ها نفر آن را نیز ساخته شده او را در معرض انتقاد و چرخش.

“این یک اشتباه فرض است که مردم را troll شما تنها برای محدود کردن موضوعات. آنها troll شما حتی برای چیزهای احمقانه مانند فرودگاه و یا مدرسه جوک. من را توسعه داده اند یک پوست ضخیم و مراقبت های دیگر مورد نظر است. من نه آن را به طور جدی اگر کسی به من می آید پس از یک زندگی می کنند نشان می دهد و می گوید که او و یا او چیزی پیدا کردم ولی توهین که به ندرت اتفاق می افتد. ناشناس ماندن در اینترنت است به مردم قدرت را به صحبت می کنند زباله من نمی پرداخت توجه به آنها است.”

Abijit در حال حاضر تور با نشان دادن خود به نام هزاره, ارتباط جنسی, که طنز آمیز برجسته تفاوت بين ازدواج تا پس از آن و در حال حاضر. “من ازدواج کردم تقریبا دو سال پیش بنابراین بسیاری از مطالب می آید از آنچه که من و همسرم را تجربه کرده اند. قانون در مورد مشکل ما در برخورد با اقوام که در حفظ و درخواست ما به بچه ها و یا راه رسانه های اجتماعی تغییر کرده است و پویایی بین یک زن و شوهر. این خنده دار است که چگونه بسیاری از مردم پیدا کردن آن relatable,” او می گوید.

هر چند او یک راه طولانی سفر کرده از باز کردن میکروفون کوچک در کافه های Abijit می گوید وجود دارد مقدار زیادی بیشتر او را به انجام.

“گرفتن معروف فقط گام اول است. هنگامی که شما خودتان را تاسیس کرده است ثابت می خواهیم به نگه داشتن بهتر . اگر من باید به عقب نگاه در یک ویدئو آپلود کردم سه سال پیش و احساس نمی کنم نیاز به بهبود در آن من نیست و حد عالی رساندن مهارت های من. و بعد شما را متوقف بهتر در خود هنر است و بعد شما آن را از دست داد,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر