بومی مرد خشونت آمیز بازداشت جرقه پلیس استرالیا پروب

پلیس استرالیا باز یک تحقیق سهشنبه ماموران پس از فیلم برداری شد سنجاق کردن و ظاهرا قابل توجه یک بومی مرد چندین بار در طول بازداشت به جرم تظاهرات در طول درمان از مردم بومی ادامه خواهد داد.

تصویری آپلود رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه نشان داد پلیس در Adelaide, South Australia, برگزاری یک مرد در برابر یک حصار و ظاهر به او پانچ چند بار در حالی که بر روی زمین است.

جنوب استرالیا کمیسر پلیس اعطای استیونس گفت: نامشخص تعداد ماموران قرار داشت اداری وظیفه پیش از بررسی توسط یک افسر ارشد پس از حادثه شنبه شب ،

“تصویری که آپلود شده بر روی رسانه های اجتماعی یک شبه بدیهی است که ناشی از نگرانی از نظر پلیس پاسخ” استیونس گفت.

در اوایل این ماه در سیدنی یک افسر پلیس قرار گرفت و در محدود وظایف در انتظار بررسی پس از فیلم را به او نشان داد کوبیدن یک بومی نوجوان به زمین در طول بازداشت.

آدلاید حادثه شرح زیر است هفته از تظاهرات در سراسر استرالیا در تعداد زیادی از مردم بومی که مرگ در زندان و همچنین در همبستگی با آمریکا سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

شهروندان — که فیلم برداری دستگیری — شنیده می شود در برخی از فیلم فریاد پلیس برای آزادی مرد است. فلفل اسپری مورد استفاده قرار گرفت پس از برخی از ساکنان “شد آشفته” به سوی افسران پلیس سخنگو گفت.

پلیس گفت که آنها تا به حال شده است در پاسخ به یک حادثه جداگانه در زمانی که آنها متوقف 28 ساله به ظن حمل مواد مخدر. “مرد در اصل سازگار و پس از یک زمان کوتاه او شروع به رد است. پلیس اقدام به دستگیری مردی که مقاومت و مبارزه در گرفت” یک سخنگوی پلیس در بیانیه ای گفت.

در طول بازداشت پلیس گفت: یک افسر بدن-cam آسیب دیده بود اما کمیسر استیونس گفت که او تا به حال دیده می شود برخی از فیلم از صحنه است.

Latoya حکومت یک فعال سیاسی در برابر بومی مرگ و میر در بازداشت مرد گفت: تا به حال منتشر شده است با برخی از آسیب. او به نام در افسران درگیر به اتهام “تشدید حمله.”

مردم از جامعه بومی هستند بسیار بیش از نمایندگی در استرالیا جمعیت زندان و شده اند وجود دارد بیش از 400 بومی مرگ در دوران بازداشت در سه دهه گذشته.

هیچ پیگرد قانونی آورده شده است بیش از مرگ و میر, با وجود ده ها تن از تحقیقات inquests و در برخی موارد شواهد تصویری از سوء استفاده.

پلیس اصرار داشت آدلاید بررسی شد “بسیار جدی گرفته شود” و برخورد خواهد شد با عنوان “یک موضوع از اولویت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>