Academy of Motion Picture Arts and Sciences دعوت چنای متخصص به آن ‘عضو در بزرگ’

Qube سینما Technologies co-founder V. Senthil Kumar دعوت شده توسط Academy of Motion Picture Arts and Sciences که اعطا جوایز اسکار به یکی از آن اعضای بزرگ’.

به زبان هندوآقای کومار گفت که او برای دریافت دعوت نامه از آکادمی در روز چهارشنبه.

“من شگفت زده شد به عنوان آن نیاز دو نفر را معرفی کنند و آنها را به یک فرایند. من نمی هر گونه اطلاع. آنها در زمینه های مختلف صنعت که در آن عضو می تواند کمک من خواهد بود بدیهی است که علاقه مند به کار بیشتر بر روی تکنولوژی دارد” گفت: آقای کومار و اضافه کرد که آن را خوب برای سینما در جنوب هند اگر بیشتر مردم به آکادمی.

 

حاکی از این است که تنها زمان می توانید بگویید ” مناطق او می خواهم به کار بر روی به طور خاص آقای کومار گفت: ‘آکادمی رنگ را پشتیبانی می کند سیستم توسعه یافته توسط صدها نفر از کارشناسان صنعت به عنوان اسکار سایت قرار می دهد آن صنعت استاندارد برای مدیریت رنگ در سراسر چرخه عمر از یک تصویر متحرک یا تولید تلویزیون.

“من فکر می کنم روند که این آکادمی زیر استثنایی است. من می خواهم برای دیدن چگونه ما می توانیم جذب برخی از فرآیندهای خود را که می تواند ما را به خود جوایز بیشتر و عادلانه تر” او گفت:.

تکامل بعدی

آقای کومار اضافه شده است که تکامل بعدی در تجربه تماشای فیلم بین بردن پروژکتور از سینما و سالن و نصب بزرگ صفحه نمایش LED. “در سراسر جهان حدود 40 سالن سینما در حال حاضر آن را داشته باشد. این چیز بزرگ بعدی. ما در حال کار به سمت آوردن آن به هند به عنوان خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>