مردم باید آماده برای زندگی با رمان coronavirus حداقل برای دو سال آینده و برای شروع ساخت مناسب تغییر رفتار ملی حزب کنگره (NCP) MP Supriya Sule گفت و اشاره کرد که دولت ممکن است در نظر بگیرید باز فعالیت بیشتر از 1 ژوئن.

دولت او افزود: ممکن است در نظر از جمله کشاورزی-مرتبط با این نسخهها کار در تضمین اشتغال طرح به اطمینان حاصل شود که منافع پولی رسیدن به مناطق روستایی پیش از kharif فصل است.

“این بیماری است و نه دور در یک لحظه. ما باید برای یادگیری از راه هایی برای زندگی با آن را برای حداقل دو سال آینده. ما باید شروع به فکر کردن در مورد تنظیمات اصلاحات و تغییرات در کار ما معمول و دفاتر از هم اکنون خود را. ما نمی توانیم در خانه نشستن برای همیشه. موانع در اقتصاد ما را مجبور به رفتن گرسنه اگر این اتفاق گفت:” خانم Sule در یک تعامل آنلاین با یک گروه از انتخاب خبرنگاران در روز شنبه.

کسب و کار مجبور به تغییر عملیات خود را با ایده های نوآورانه مانند کاهش کارکنان حضور با معرفی سه شیفت در حال تغییر اتاق زمانبندی یا هفتگی آف و پس از شدت فیزیکی فاصله هنجارهای او گفت:.

با اشاره به اقدامات انجام شده توسط دهلی وزیر Arvind Kejriwal در باز کردن فعالیت های در دهلی خانم Sule گفت: “وجود دو دیدگاه در مورد آن. یک گروه است که ستایش از آن در حالی که دیگر تشریح آن به عنوان یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد. اما او گرفته شده است یک خطر برای او که باید تبریک گفت. کسی در این کشور تا به حال به این تصمیم و حرکت رو به جلو,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد ماهاراشترا نماینده از برمتی گفت که او تصمیم گرفته برای راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی در منطقه پونا. “می تواند وجود داشته باشد تغییرات مشابه در بقیه امور خارجه پس از مه 31,” او گفت:.

“من باید بیش از حد منجر شود به عنوان مثال در حال حاضر برای کار من در کار من است. دولت را مجبور به اجرای کمپین اطلاع رسانی به مردم در مورد اقدامات احتیاطی می شود تغییرات را در زندگی واقعی و اقدامات احتیاطی می شود,” او گفت:.

در پاسخ به یک پرس و جو در برنامه دولت برای کاهش روستایی پریشانی خانم Sule گفت: تضمین اشتغال طرح بهینه سازی شده است اغلب پس از آغاز به کار خود و یکی می تواند بحث در مورد اینکه آیا یا نه کشاورزی کار می کند می تواند شامل می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی