تحسین عکاس Nemai Ghosh که مستند Satyajit Ray در کار دور می گذرد در 86

به طور گسترده ای تحسین عکاس Nemai Ghosh گذشت در کلکته در 25 مارس. او 86 و ناخوشی پس از یک عمل جراحی اخیر.

Ghosh بود که عکاس رسمی از فیلم افسانه ای-ساز Satyajit Ray, مستند مردم عادی هنرمند نقاشان و نوازندگان بیش از پنج دهه گذشته. او عکس های سیاه و سفید تا به حال یک سبک متفاوت و کسانی که از استاد منعکس نادر صمیمیت.

وزیر Mamata بانرجی ابراز تسلیت خود را بیش از مرگ و آن را به نام جبران ناپذیر از دست دادن دنیای عکاسی. دریافت کننده Padma شری جایزه در سال 2010 Ghosh به حال نویسنده کتاب های بسیاری مانند Satyajit Ray در 70 (1991), Satyajit Ray: یک چشم انداز از سینما (2005) و Manik-دا: خاطرات Satyajit Ray (2011).

Ghosh معرفی شد به ری بازیگر Robi Ghosh در مجموعه ای از فیلم خود را Goope تالار Baagha Byne در سال 1969. او مستند استاد در محل کار تا ری در گذشت و در سال 1992.

پس از ری وفات او اختصاص داده شده انرژی های خود را به دیگر مناطق و چشم انداز از شهر زندگی می کردند بود راجعه موضوع در عکس های خود را. تصاویر سیاه و سفید خود را در مجموعه Nemai Ghosh کلکته (2014) غنی ادای احترام به شهرستان. او همچنین مستند زندگی قبیله ای در Bastar در Chattishgarh, Kutch در گجرات و آروناچال پرادش.

Nemai Ghosh’s collection of photographs on Satyajit Ray exhibited at the renovated Currency Building in Kolkata.

Nemai Ghosh مجموعه عکس در Satyajit Ray به نمایش گذاشته شده در بازسازی ارز ساختمان در کلکته. | عکس های اعتباری: Shiv Sahay سینگ

عکس های خود را باید به نمایش گذاشته شده در گالری های متعدد در کلکته و فراتر از آن از جمله در یک نمایشگاه دائمی در سنت خاویر کالج, Kolkata. به تازگی مجموعه خود را از عکس در ری به نمایش گذاشته شد در بازسازی ارز ساختمان در شهر. این نمایشگاه در بنای تاریخی که افتتاح شد نخست وزیر نارندرا مودی در اوایل سال جاری با عنوان Satyajit Ray مرد خود را فیلم ها & شهرستان.

Madhuja Mukherjee, استاد فیلم مطالعات در Jadavpur دانشگاه گفت: Ghosh ایجاد شده و یا معرفی فرهنگ “مدیر گرا اسناد و مدارک بود که یک تغییر قابل توجه از ستاره محور تولید عکسهای از دوره قبل”.

“او همچنین ثبت روند فیلم تیراندازی است که با ارزش برای فیلم تاریخچه و او قادر به التماس کردن یک سبک به خصوص تمرکز بر ری” پروفسور Mukherjee اضافه شده است.

او اشاره کرد که آن را دشوار است برای پیدا کردن مدیران در محل کار از همان دوره به خصوص امثال گورو Duttor Mehboob خان. “در بسیاری از موارد آنها (گورو Dutta و Mehboob خان) در نما دیده می شود در حالی که ری اصولا دیده می شود در عمل” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید