رئیس سابق وزیر Jayalalithaa خواهر زاده J. Deepa منتقل شده است مدرس دادگاه عالی این ادعا که دولت حرکت برای به دست آوردن عمه اش Poes باغ اقامت خواهد مانع عدالت A. Arumughaswamy کمیسیون تحقیق به مرگ او پس از آن بود که از خانههای او منتقل شده به بیمارستان آپولو در سپتامبر 22, 2016.

در استشهاد در زمینه حمایت از او حکم دادخواست ذکر شده برای پذیرش قبل از عدالت N. آناند Venkatesh در دوشنبه خانم Deepa از طریق او مشاور G. J. Baskar Narayan گفت: “کسب اقدام به متوقف شود بلافاصله در غیر این صورت مدارک مورد نیاز محترم عدالت Arumughaswamy کمیسیون ممکن است نابود شود.”

او معتقد است که دولت نمی تواند دو می ایستد. “در یک طرف یک کمیسیون منصوب شد و از طرف دیگر کسب رسیدگی در حال وقوع است. اگر دومی همچنان ادامه دارد, سابق با شکست مواجه خواهد شد. نگرش دولت قطعا تاثیر این دوره از جمله پرس و جو.” او همچنین در مورد سوال عجله ای که با آن دولت اقدام.

درخواست گفت که دولت مشتاق شد و در ادامه با کسب رسیدگی حتی زمانی که تمام جهان شده بود فلج با توجه به همه گیر COVID-19. اشاره به این که دولت تصمیم گرفته بود برای به دست آوردن حتی غیر منقول خواص در خانههای ییلاقی او گفت: او اجدادی “گنجینه” شد و هنوز هم وجود دارد در محل اقامت.

او گفت که او جد بزرگ شد یک پزشک در کاخ سلطنتی از میسور و او در سمت چپ در پشت بسیاری از عتیقه و سنگهای قیمتی و جواهرات با مادر بزرگ خود را Sandhya که به نوبه خود تا به حال آنها را در به Jayalalithaa. “دولت در حال رفتن به یک رسوایی بزرگ از اموال ما و افراط در خراب شهرت عمه من,” او اضافه شده است.

اگر کسانی که اشیاء با ارزش نمایش داده شد برای نمایش عمومی پس از تبدیل به اقامت به یک یادبود درخواست می ترسید که وجود دارد می تواند یک “دولت با حمایت” سرقت به عنوان آن را تا به حال بنا به گزارش ها قرار گرفته و در Kodanad و مستغلات نیز متعلق به عمه اش در سال 2017.

اشاره به این که Veda Nilayam خریداری شده توسط مادر بزرگ پدری و پسر در سال 1972 خانم Deepa گفت که پدر او ازدواج کرده بود در همان سال و اقامت همراه با Jayalalithaa مشترک به عنوان یک خانواده در خانههای ییلاقی برای مدتی. این درخواست همچنین گفت که او و برادرش جواد دیپاک نیز صرف دوران کودکی خود را در آن محل اقامت.

بیشتر با استناد به حریم خصوصی به عنوان دلیل برای پدرش در حال حرکت از محل اقامت به همراه همسر و کودکان او گفت: “در سال 1991 پس عمه من شد وزیر تامیل نادو او دعوت ما خانواده خودم برادر من دیپاک پدر من Jayakumar و مادر من Vijayalakshmi به طور منظم و تقریبا سه بار در هفته برای صرف وقت با هم به عنوان یک خانواده است.”

پس یک بخش نیمکت متشکل از قضات N. Kirubakaran و Abdul Quddhose از دادگاه عالی در حال حاضر اعلام کرد او و برادرش را به عنوان وارثان قانونی از Jayalalithaa او اصرار داشت پس از گرفتن موجودی دارایی های سمت چپ توسط عمه اش و ابراز قصد خود را به انجام این کار با کمک شوهرش K. مزاوان و دیگر نمایندگان قانونی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی