بازیگر Balakrishna خوش بین در مورد فیلم سوم خود را با مدیر Boyapati Srinu

آن شده است یک هفته از جشن عمدتا مجازی با توجه به همه گیر سناریو برای طرفداران تلوگو بازیگر Nandamuri Balakrishna. این بازیگر در جشن 60 سالگرد تولد به تازگی و به مناسبت این تیزر از فیلم جدید خود رونمایی شد.

روند در رسانه های اجتماعی به عنوان #BB3 این فیلم که به کارگردانی Boyapati Srinu, علامت های آینده هم از این کارگردان و بازیگر پس از دو فیلم های پرفروش Simha و افسانه. فیلم جدید تحت تولید ارائه شده توسط Miryala Qglaser ردی و تولید شده توسط Miryala Ravinder ردی.

این است Balakrishna را 106 فیلم و تیزر را به دست آورد بیش از هفت میلیون بازدید تا کنون.

صحبت از Boyapati Srinu, بازیگر Balakrishna گفت: “این است که ما در فیلم سوم با هم و ما را در درک هر یک از دیگر و پرنیان بسیار خوبی است. طرفداران انتظارات بزرگ از این فیلم است. معمولا, Boyapati و من کامل یک فیلم به سرعت. هنگامی که فیلم تیراندازی رزومه ما کار خواهد کرد نسبت به تکمیل آن سرعت و آن را به مخاطب. تولید کننده Miryala Ravinder ردی برنامه ریزی شده است این فیلم در مقیاس بزرگ. من خوشحال هستم که بسیاری از طرفداران من در زمان کار اجتماعی در حالی که زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, در جشن تولد و من خدا را شکر به آنها.”

فیلم جدید در هیئت مدیره فیلمبردار C Ramprasad موسیقی آهنگساز S S Thaman و مدیر هنری یک S Prakash.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>