Orson Bean, the شوخ بازیگر و کمدین برخورد کرد و کشته شدن توسط یک خودرو در لس آنجلس, مقامات گفت. او 91. لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی تایید لوبیا را شب جمعه از مرگ گفت این بود که بررسی به عنوان یک “ترافیک مربوط به” مرگ و میر. پزشکی قانونی را ارائه محل که در آن باقلا پیدا شد که همسان گزارش ها از اخبار محلی رسانه ها.

یک مرد شد راه رفتن در ونیز محله هنگامی که او در مقایسه با یک وسیله نقلیه و سقوط, Los Angeles Police Department کاپیتان برایان Wendling در ابتدا گفت: ایستگاه های محلی. دوم راننده پس از آن رخ داد او را در آنچه می گویند پلیس بود, برخورد مرگبار. هر دو درایور های باقی مانده در صحنه است. پلیس مشغول تحقیق و نمی شناسایی عابر پیاده به رسانه های محلی که به نام باقلا بر اساس گفته های شاهدان عینی.

باقلا enlivened چنین بازی تلویزیون نشان می دهد که حقیقت را بگویید و همچنین قلاب دار تاجر در Dr. Quinn, Medicine Woman.

“آقای باقلا سبز صورت می آید پیچیده با یک حیله گر پوزخند تا حدودی مثل بیان یک کودک زمانی که دزدانه دست خود را به کوکی جار” نیویورک تایمز اشاره کرد در یک بررسی از سال 1954 انواع نشان می دهد آبی فرشته. آن گفت: او نشان داد “کیفیت بودن دوست داشتنی حتی زمانی که جوک سقوط تخت.”

‘از آنجا که این صدا خنده دار’

متولد در برلینگتون ورمونت در سال 1928 به عنوان دالاس فردریک لانه او هرگز از دست یانکی لهجه ثابت کرد که یک مکمل به خشک وسیلهی داستان سرایی است که تاسیس شده او را به عنوان محبوب بذله گو. او را برداشت تا به حال نام مرحله Orson Bean “از آنجا که این صدا خنده دار است.”

در سال 1983 نیویورک تایمز مصاحبه او به یاد می آورد خود را در اوایل زندگی حرفه ای در باشگاه های کوچک که در آن نشان می دهد شامل “من — استاد از مراسم, کمدین و شعبده باز — شاید یک سگ و یک دوست.” این یک پیانو در یکی از این باشگاه گفت که پیشنهاد جایگزینی دالاس لانه با برخی از نام هایی مانند “راجر اردک” یا Orson Bean. سریع خود را شوخ طبعی گرم و شخصیت او را مورد علاقه panellist شش سال به حقیقت را بگویید.

بازی مورد نیاز میزگرد به مسابقه از سه مسابقه برای کشف کردن که یکی واقعی بود و قابل توجه است که دو شبه بودند. دراماتیک نتیجه الهام گرفته از یک عبارت به عنوان میزبان تبدیل به سه و گفت: – “آیا واقعی (قابل توجه نام) لطفا ایستاده است؟”

لوبیا به سبک دادگاه تجدید نظر به هر دو جک Paar و جانی کارسون و او به نظر می رسد در نمایش امشب بیش از 200 بار. اما در اوایل خود را حرفه ای بود hobbled برای زمانی که او در بر داشت خود را در لیست سیاه هالیوود در سال های اولیه جنگ سرد. “در واقع من در لیست سیاه چون من تا به حال یک کمونیست دختر,” او توضیح داد: در یک سال 2001 ، “من متوقف کار در تلویزیون برای یک سال است.”

لیست سیاه نمی شود او را در تئاتر. باقلا ستاره دار در برادوی به عنوان یک ترسو فن نویسنده مجله در George Axelrod را در سال 1955 هالیوود کلاه برداری خواهد Success Spoil Rock Hunter? در کنار جین منسفیلد و والتر ماتیو. او همچنین ستاره دار در برادوی با Maureen o’sullivan در خیلی دیر و با ملینا Mercouri در Illya عزیزم بر اساس فیلم ضربه هرگز در روز یکشنبه.

باقلا در زمان استراحت از کار خود را برای یک بار در دهه 1970 زمانی که او کاهش یافته است و به استرالیا نقل مکان کرد جایی که او زندگی می کردند یک هیپی شیوه زندگی است. اما بازگشت او به آمریکا و پس از یک دوره به عنوان یک توصیف “خانه شوهر” از سر گرفته خود را حرفه ای. “من بیمار از نظر من موز و خیره در آسمان و گفتن خودم چگونه فوق العاده آن بود به انجام هر کاری است,” او توضیح داد: در یک سال 1983 مصاحبه با نیویورک تایمز.

در 1990s, او با بازی مغازه دار لورن بری در بلند مدت در حال اجرا, درام, Dr. Quinn, Medicine Woman. او همچنان فعال بر روی صفحه نمایش در سال های اخیر با مهمان عکس در چنین نشان می دهد که زنان خانه دار از جان گذشته, How I Met Your Mother و خانواده مدرن.

محافظه کار سیاست

در ضمن سیاست های او تبدیل محافظه کارانه تر است. او مربوط به یک پیشرو در جناح راست مفسر اندرو Breitbart هنگامی که دختر خود Susannah عروسی او. Breitbart درگذشت در سال 2012 و استیو Bannon, بعد از یک مشاور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از Breitbart را eponymous سایت که تا به حال باقلا گذراند گاه به گاه ستون.

باقلا نوشت خاطرات به نام حد کافی نیست و یک کتاب در مورد عدم درمان سنتی به نام من و Orgone. “به خودم گفتم ما باید برای شروع با کودکان. چرا شروع یک مدرسه ؟ ” او گفت: نیویورک تایمز.

در همین سال او تاسیس فرزندان کویر, یک سازمان اختصاص داده شده به کمدین استن لورل و الیور هاردی با فصل در سراسر جهان است. اخیرا درآمد از دکتر کوین و دیگر صدا و بازیگری کار مجاز لوبیا برای تامین مالی اقیانوس آرام ساکن تئاتر گروه در ونیز که در آن او به نظر می رسد با همسر سوم خود بازیگر کوچه آسیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی