بازیگر کوین بیکن شروع می شود #IStayHomeFor چالش در طول Coronavirus مستند

به عنوان نقاط مختلف جهان در تعامل اجتماعی فاصله, مستندات, isolations و قرنطينه تعدادی از ماندن در خانه’ چالش ها در اینترنت در حال افزایش بوده است.

یکی از جالب تر آنهایی که #IStayHomeFor, رهبری, بازیگر کوین بیکن در یک ویدیو ارسال شده در صفحه توییتر در مارس 18. “سلام, همه, در حال حاضر بسیار مهم است به ماندن در خانه و ما دور از دیگران است. به من بپیوندید و پست یک ویدئو یا عکس را با یک علامت مثل این [تصویر بالا] با #IStayHomeFor گفتن که شما از ماندن در خانه برای و تگ شش دوستان است. بیایید با هم کار کنند به خانه ماندن و نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.”

 

هدف در اینجا این است که مردم به کمک به جلوگیری از گسترش این Coronavirus توسط خود جدا و حفظ فاصله اجتماعی. او توضیح می دهد که در این ویدئو “تماس شما را با کسی که باعث می شود تماس با شخص دیگری که ممکن است آنچه باعث می شود کسی را مادر و پدر و یا همسر بیمار. هر کس از ما کسی است که ارزش ماندن در منزل است.”

اثر موج دار شدن

Elton John shares he stays home for his family

Elton John سهام او باقی می ماند خانه برای خانواده اش | عکس های اعتباری: Instagram

مشاهیر, از جمله اما واتسون, Demi Lovato التون جان, دیوید بکهام, Mariska Hargitay, Amanda Seyfried and Bebe Rexha به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی که آنها را به ماندن در منزل برای خود در تلاش برای نگه داشتن همه امن و سالم است. در Instagram به تنهایی این برچسب دارای بیش از 15000 پست ها به زبان های مختلف از سراسر جهان است.

اکثر این پست ها از ویژگی های مردم بیان آنها ماندن در خانه برای کسی که در خانواده خود را با در حال حاضر ضعیف مصونیت. Paula Abdul پست نشان داد او در خانه ماندن “برای همه افراد با سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد.” میشل فایفر مشترک او ماندن در خانه برای خواهر او “او جوان است و مناسب است اما ریه ها به خطر بیافتد.” Millie Bobby Brown اضافه شده او در ماندن در خانه برای مادر بزرگ او “او محافظت من تمام زندگی من در حال حاضر از آن زمان برای من برای محافظت از او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر