بازیگر Lavanya Tripathi, همکاری با طراح Anitha ردی به تولید قابل شستشو و قابل استفاده مجدد ماسک

بازیگر Lavanya Tripathi شده است به دنبال به جلو به همکاری با او دوست و حیدرآباد-طراح بر اساس Anitha ردی برای برخی از زمان. شرکت آنها شناور با هم است به نام Redtri یک مخفف مربوطه نام خانوادگی. با شروع COVID-19 در هند در اواخر ماه مارس آنها تصمیم به قرار دادن برنامه های دیگر بر روی نگه دارید و تمرکز بر ایجاد دو و سه لایه پارچه با استفاده از ماسک تنفس پارچه های پنبه ای.

“Anitha کارکنان در مرخصی با حقوق در طول فاز اولیه از مستند اما به زودی آنها بی قرار بیکار بودن در خانه. هنگامی که ما شناور ایده ساخت قابل شستشو و قابل استفاده مجدد پارچه ماسک پس ما همه در حال رفتن به نیاز این در ماه به کارکنان با شوق و ذوق در آن می گوید:” Lavanya.

تمرکز بر راحتی و طراحی می گوید Lavanya. “ما مشغول به کار در تولید ماسک در اندازه های مختلف را با توجه به هر دو کودکان و بزرگسالان است. اولیه آزمایش های درگیر به دنبال عدم تحریک پذیر پاککن برای کودکان, ماسک,” او می گوید.

Redtri masks in the making

Redtri ماسک در ساخت

تا کنون حدود 1000 ماسک فروخته شده اند و چندین نفر دیگر اهدا شده است. “ما واقعا نمی نگه داشته و تعداد” می افزاید: Lavanya.

در ضمن در این فیلم مقابل Lavanya است که به دنبال به جلو به تلوگو پروژه A1 اکسپرس به کارگردانی دنیس Jeevan Kanukolanu و همکاری بازیگران Sundeep Kishan با یک داستان بر محور هاکی. “ما حدود 20 درصد از کار باقی مانده است” می گوید Lavanya. در حالی که این فیلم واحد تعمق در زمانی که به سر کار با توجه به COVID-19 خطرات این بازیگر می گوید او شده است پس او تناسب اندام و مراقبه روال در طول خرابی. “انگیزه خود است کمی دشوار و در برخی از روزها اما مثل همیشه من شروع من بعد از گوش دادن به صبح مانتراها و شعارهای” او می گوید.

او تصمیم به ماندن قرار داده و در حیدرآباد به جای خطر سفر به خانه اش در دهرادون: “من نمی خواهم برای پایان دادن به حمل این ویروس را به خانه پدر و مادرم می گوید:” Lavanya.

صنعت سرگرمی است که در حالت شار انتظار برای چیزهایی که به نوبه خود برای بهتر شدن: “ما باید صبر کنید تا آن را بی خطر به ساقه. اما من خوشحال هستم چیزی برای نگاه به جلو به در پایان این مرحله با پروژه های مانند A1 اکسپرس” او می گوید: امضای کردن.

(Redtri ماسک در قیمت ₹هر 100 و می توان از طریق دستور @Red.سه جانبه در Instagram و یا با ارسال پیامک 8008901292 در واتساپ)

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>