بازیگر Neeraj Madhav جدید آهنگ رپ ‘Panipaali’ تبدیل بد بو earworm

از آنجا که مستند Malayalam بازیگر Neeraj م. بوده است در خلق و خوی برای رپ. پس از تجربی رپ/هیپ هاپ آهنگ Oru Kadha Parayam که به ضرب گلوله کشته شد بر روی گوشی و crooned به ضربان رایگان, به دست آورد, اطلاع, بازیگر رقصنده آورده اولین EP با عنوان “جنگل سخن می گوید’ این برنامه شامل سه آهنگ. در حال حاضر Neeraj آخرین, اصلی, ‘Panipaali’ رفته ویروسی برای آن مزاح ترکیبی از طنز-laced, شعر و بصری-جذاب داستان سرایی در موسیقی است.

 

‘Panipaali’ (که تقریبا ترجمه برای ‘خراب’) نوشته شده است و خوانده شده توسط Neeraj. “من می خواستم برای نگه داشتن شعر ساده و در محاوره به درخواست تجدید نظر به مخاطبان بزرگتر می گوید:” این بازیگر. تنها یک طنز را در “شیوه زندگی نسل جوان” است که اغلب باقی می ماند تا در شب و بیدار شدن از خواب در صبح است.

“ایده این بود که به دنبال در سمت خنده دار از خواب برنامه. بسیاری از ما استفاده از گوشی های تلفن همراه در اواخر شب. حتی زمانی که من تماس بگیرید تا دوستان در شب های بسیاری هستند یا بازی Ludo یا PUBG در گوشی های تلفن همراه,” او می گوید:, و اضافه کرد که او می خواست به “ادویه آهنگ تا با تصاویری” با محیط فانتزی.

هیپ هاپ بیت برای ‘Panipaali’ ایجاد شد Arcado و تصاویری مانند یک کمیک استریپ فرم بودند conceptualised توسط Neeraj در حالی که این انیمیشن انجام شده توسط Spacemarley. Neeraj همچنین ویترین طیف وسیعی از صدای مدولاسیون برای انتقال از یک حالت خاص و یا طنز بیان در این آهنگ.

در حال حاضر که چهار دقیقه ای-طولانی آهنگ رفته ویروسی تخم ریزی رقص را پوشش می دهد در رسانه های اجتماعی این بازیگر شروع یک Panipaali رقص چالش آنلاین, باعث واکنش برخی از مشاهیر از جمله RJ Pearle Maaney.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>