بازیگر Parthiban در Iravin Nizhal خود آینده فیلم

“من از خواب بیدار هر روز در مورد رویای Iravin Nizhal, آینده من فیلم می گوید:” بازیگر و کارگردان Radhakrishnan Parthiban. Iravin Nizhal یکی دیگر از اولین از نوع خود; آن خواهد شد یک تک شات از ویژگی های. “این ایده شده است در سر من برای پنج سال و در نهایت آن را به شکل” او می گوید.

Parthiban است که به خوبی شناخته شده برای خود را منحصر به فرد تلاش — به عنوان یک بازیگر و کارگردان است. آخرین فیلم یک تریلر Oththa Seruppu اندازه 7یک عمل انفرادی تنها با یک شخصیت بازی های برگزار شده توسط او. در نظر گرفته شده نادر از تلاش هند در سینما Parthiban فکر می کردم که این امر می تواند نامزد دریافت جوایز اسکار 2019. “من صرف چند lakhs در نمایش به اعضای هیئت منصفه را به فیلم من به طور مستقیم به اسکار لیست,” او می گوید. که این اتفاق رخ نداد. اما این بازیگر مصمم است. “من شده اند در تلاش برای ایجاد Oththa Seruppu اندازه 7 برای 15 سال است. مخاطب است و استقبال از آن و پاسخ بود, نشاط بخشی. من مخاطبان دوستان من هستند و من از طرفداران نزدیک به من.”

Parthiban می گوید که او تلاش می کند هل دادن خود را با هر پروژه. “یکی از فیلم قبلی Kathai Thiraikathai Vasanam Iyakkam آمد با شعار ‘یک فیلم بدون داستان آن کلیک با مخاطبان است. من شگفت زده شد توسط نظرات خود را در رسانه های اجتماعی.آن را در مورد جشن من اما ایده های من. من هنوز هم claps (ISI مشخص claps!) از مخاطبان من چون من دوباره خودم را.” به یاد افسانه های تامیل سینما Parthiban می گوید: “Kalaignar [Karunanidhi], Kavignar Vaali و K Balachander همیشه در میان ما. خودانگیختگی و شوخ طبعی از Kalaignar چیزی است که من گرامی هر روز. من طنز است و هیچ چیز در مقابل دیالوگ خود را در Parasakthi. همچنین K Balachander… شده اند وجود دارد بسیاری از روزها وقتی که من در تئاتر به تماشای پشت به پشت را نشان می دهد فیلم های خود را. آنها هنوز هم زندگی می کنند از طریق کار خود را.”

آنچه در آینده ؟

  • Parthiban خواهد شد اقدام با Vijay Sethupathy در Tughlaq Darbar, و احساس می کند که این جفت خواهد بود چیزی برای نگاه است. “ما جفت خواهد بود چیزی برای نگاه کردن به” وعده Parthiban. او همچنین بازیگری در یک وب سایت مجموعه ای به نام Suzhal کارگردان پوشکر و Gayatri زن و شوهر فیلمساز اواز یا موسیقی دو نفری که فیلم هایی مانند ارمان Po, Va-سه ماهه برش و Vikram Vedha.

او در توصیف زنان در خانواده اش خود را به عنوان ‘قدرت’. “آن من amma یا دختران من Keerthana و Abhi آنها من ستون (زمانی که من بپرسید من اگر من باید برای خرید یک آپارتمان و یا یکی دیگر از Oththa…آنها انتخاب فیلم). حتی در اولین فیلم آن است که می افتد در خود ، در Kathai, Thiraikathai… این شوهر که زن ماساژ پا. شما لازم نیست که لزوما همیشه نگه داشتن یک زن دست به می گویند که شما وجود دارد برای او… شما همچنین می توانید لمس پاهای خود را,” او می گوید.

زمانی که او آغاز شده به عنوان دستیار کارگردان با بازیگر-مدیر K Bhagyaraj او می گوید: او شگفت زده شد با استعداد در اطراف او را دیدم. “من نمی باید انتخاب اما به تیز کردن مهارت های من برای زنده ماندن. من تا به تماشای آثار کلاسیک که من مصرف می شود و مکیده و من را به یک جهان متفاوت است. وقتی که من آغاز شده به دنبال کار در سینما وجود داشته است زمانی که من رفتم گرسنه برای چند روز. من همه چیز را مدیون سینما. من می خواهم به نگه داشتن رویای بزرگ و اقامت جدید. من می خواهم به نگه داشتن به گرما از رویاهای من است.”

Parthiban بود که در ادیسه فروشگاه کتاب در Brookefields بازار, Coimbatore, برای راه اندازی چاپ نسخه از کتاب خود را Kirukkalgal و Kathai, Thiraikathai, Vasanam, Iyakkam و برای ملاقات و خوش آمد می گوید در جلسه با خوانندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>