بازیگر Purab Kohli می گوید که او و خانواده اش مبتلا به کروناویروس

سنگ!! بازیگر Purab Kohli که در لندن صورت گرفت به Instagram به امروز آشکار است که او و خانواده اش تشخیص داده شده اند با رمان coronavirus و در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای ایمن ماندن.

بالیوود ستاره سابق VJ نوشت: یک پست طولانی که در آن او نشان داد که خود را به آنفولانزا مانند علائم نشان داد که آنها تشخیص داده شد با COVID-19 و دختر خود را Inaya اولین کسی بود که آن را دریافت کنید. همسرش لوسی Payton و نوزاد پسر Osian Nur نیز دوره نقاهت بعد از این ویروس اظهار داشت Purab.

او نوشت: در Instagram, “هی بچه ها ما فقط تا به حال یک آنفولانزا و با توجه به نشانه های ما GP می گوید ما با Covid 19. بسیار شبیه به آنفلوانزای معمولی با یک قوی تر سرفه و احساس تنگی نفس.”

“Inaya کردم آن را برای اولین بار و بسیار خفیف است. سرفه و سرماخوردگی برای دو روز. سپس لوسی آن را بیشتر در قفسه سینه کاملا شبیه به سرفه علامت همه شده است صحبت کردن در مورد. سپس من یک جامد سرد برای یک روز که نفرت انگیز بود پس از آن از میان رفت و این تحریک کننده سرفه مجموعه در 3 روز. سه نفر از ما تا به حال تنها خفیف 100-101 درجه حرارت و خستگی. Osian کردم و از آن گذشته با 104 تب 3 شب. همچنین آبریزش بینی و کمی سرفه. تب ناپدید شد و تنها در 5 روز” توضیح بازیگر.

 

Purab اضافه شده است که خانواده به طور مداوم در تماس با GP در گوشی و که ظاهرا هر کس در لندن است گرفتن آن و شایع آن وجود دارد.

“فقط می خواستم به آن را به اشتراک با شما اگر آن کمک می کند را کاهش دهد کمی به کسی را می شناسید که تا به حال آن خوب است. روز چهارشنبه هفته گذشته ما از خود و اعمال قرنطینه و مسری نیست دیگر هیچ.”

او همچنین روشن کردن اقدامات آنها در طول فرایند بازیابی: “ما انجام شد 4 تا 5 بخار و آب نمک قرقره در روز زنجبیل haldi عسل مخلوط به راستی گلو واقعا کمک کرد. همچنین آب گرم بطری های روی قفسه سینه واقعا کمک کرد آرامش قفسه سینه. حمام آب داغ کمک آنفولانزا احساسات. و البته مقدار زیادی و مقدار زیادی از استراحت و حتی در حال حاضر پس از دو هفته که ما احساس می تواند بدن ما هنوز در حال بهبود است.”

هفتم بازیگر به این نتیجه رسیدند با همه درخواست برای ایمن ماندن و نگه داشتن در ذهن است که بدن به اندازه کافی قوی برای مبارزه با آن “لطفا ایمن ماندن. من امیدوارم هیچ یک از شما آن را دریافت کنید اما اگر شما می دانید که بدن شما به اندازه کافی قوی برای مبارزه با آن است. به دنبال مشاوره مناسب از پزشکان خود را به شدت از هر مورد متفاوت است همانطور که در خانواده من به تنهایی. و لطفا در خانه بمانند و استراحت بدن به عنوان آنجا که ممکن است. مقدار زیادی از عشق. #CoronaVirus #Covid19 #بهبود #DontPanic #تنفس #آرام است.”

Purab Kohli گذشته دیده می شد در وب-سری ماشین تحریر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید