بازیگر-RJ Nethra انتشار مجموعه پادکست بر اساس Anant نق نقو کتاب ‘Nanna Thamma Shankara’

RJ Nethra (Sunethra Nagaraj), مشغول بوده است با وجود این قفل پایین. او ثابت کرد که چهار دیوار نمی تواند او را از رسیدن به مردم و یا خلاق بودن. جوان RJ که می پوشد کلاه های بسیاری — مادری, RJ و بازیگر در حال حاضر ملبس به یکی از راوی.

Nethra اجرا می شود که مجریان ستاره اکسپرس برای Radiocity 91.1 FM از 11 صبح تا 2 بعد هر روز در حال کار بر روی یک سری از پادکست های صوتی که در دسترس هستند در Spotify در و پادکست معتاد علاوه بر میزبانی رادیو نمایش از صفحه اصلی. RJ نیز عمل کرده و در فیلم هایی مانند 6ne مایل جایی که او سهام روی صفحه نمایش با ملی برنده جایزه بازیگر Sanchari ویجی و در حال حاضر در انتظار انتشار Talaq Talaq Talaq, که شده است به نمایش در فیلم های مختلف جشنواره از جمله BIFFes. او به MetroPlus در مورد پادکست RJing و بیشتر. گزیده ای.

به ما بگویید در مورد پادکست خود را.

Actor-RJ Nethra releases podcast series based on Anant Nag’s book 'Nanna Thamma Shankara'

این یکی از یک نوع است. آن, کانادا پادکست و بر اساس Kannada کتاب. از آن خواهد شد یک سری. این اولین بار است که بر اساس Anant نق نقو کتاب Nanna Thamma Shankara, که منتشر شده است کل کانادا. در هر پادکست من خواندن یک فصل از این کتاب و آن رایگان است.

چه چیزی الهام بخش شما برای ایجاد پادکست?

ما همه قفل شده و من متوجه شدم که مردم می خواهم به گوش دادن به نشان می دهد رادیو و پادکست ها به عنوان تنها وجود دارد دوباره اجرا می شود و تکرار در تلویزیون. من متوجه شدم که رادیو چیزی است که به برخی از مهلت. من احساس کردم که مردم را متوقف کرده اند و کتاب خواندن است. من هم مانند کتاب های صوتی در هنگام رانندگی کنم هر چند من عاشق کتاب. من فکر کردم چرا یک پادکست در کانادا, کتاب های که در دسترس هستند به عنوان کتاب های صوتی. و بنابراین Nanna Thamma Shankara اتفاق افتاده است که ناشران به من نزدیک شد.

چگونه می توانم به شما RJ در حال حاضر و چه موضوعات شما را پوشش می دهد ؟

Actor-RJ Nethra releases podcast series based on Anant Nag’s book 'Nanna Thamma Shankara'

ما در حال کار و ضبط ما نشان می دهد از خانه. من نشان می دهد که عمدتا در مورد مصاحبه با بازیگران و صنعت فیلم. با COVID-19 ما پوشش قفل پایین به اطلاعات قانونی وجود دارد به عنوان بسیاری از جعلی اخبار رفتن در اطراف. ما سعی می کنیم به مجسمه اسطوره صحبت های کارشناسان. ما اساسا با دادن اطلاعات به ما کمک شنوندگان آرام بماند.

چه وضعیت Talaq Talaq Talaq? شما در حال کار در هر پروژه جدید ؟

Talaq Talaq Talaq آماده برای انتشار. من بازی شخصیت Noor Jahan که شوهر مدعی Talaq زمانی که او تحت تاثیر یک شب. داستان درباره این است که زن و شوهر از طریق و چگونه آنها را پشت هم پس از شوهر متوجه اشتباه خود.

این فیلم بر اساس یک داستان واقعی از کتاب محروم كه توسط نور Zahee. آن را ترجمه به کانادا به عنوان خدا’ninda niraakrutharu توسط عبدالرحمن پاشا. این فیلم به کارگردانی N Vaidyanatha. ما یک پاسخ خوب در جشنواره های فیلم و, من به دنبال به جلو به انتشار آن است.

چگونه می توانم به شما در پیدا کردن زمان برای انجام بسیاری از چیزهایی است ؟

من فکر می کنم کار از خانه من زمان زیادی را در ترافیک. من برای پیدا کردن زمان برای انجام کارهای جدید علاوه بر صرف وقت با خانواده است. همه من نیاز به فقط فضای زمان و همه چیز را به محل سقوط کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>