بازیگر Sampathram به نظر می رسد به جلو به 200 فیلم پس از دو دهه در Kollywood

وقتی بازیگر Sampathram پا به صنعت فیلم با هیچ تجربه قبلی همه او می خواست به سازمان دیده بان خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ است. عمدتا دیده می شود در میان لات “خدمه” در چند تامیل فیلم Sampathram در حال حاضر به اتمام 20 سال بازیگری است و در حال حاضر در انتظار انتشار از 200 فیلم با عنوان Kasa Kasaa.

داشتن شده است در یک فضای هنرمند برای چندین سال Sampathram می گوید: “بازی دشمن بود که همیشه یک آرمان است.”

“زمانی که مدیر شانکار بازیگران در اولین فیلم Mudhalvan در سال 1999 تصمیم گرفتم که من در نهایت می تا اقدام به عنوان یک کار تمام وقت حرفه ای” Sampathram به یاد می آورد. او می گوید: “با وجود بازی در یک نقش کوچک این فرصت را به بخشی از این موفقیت یک مدیر پروژه باقی مانده است منبع اعتماد به نفس حتی امروز.”

در نهایت, Mohanlal-starrer Janakan به او یک فرصت برای انجام تبه کار شخصیت برای اولین بار در سال 2010 شده است و هیچ نگاه به عقب پس از آن.

فیلم بعدی خود Kasa Kasaa جرم هیجان انگیز است که بررسی قتل یک روزنامه نگار. آن است که به کارگردانی پرستو دکتر Tamilsudar. این 25 سال مدیر اتحاد خود را به اتمام لیسانس Siddha پزشکی و جراحی. او می گوید: “زمانی که Dhuruvangal Pathinaaru کارگردان Karthick Naren منتشر شده در سال 2016 آن را به من داد self-assurance به مبادرت به ساخت فیلم های بلند است.” مدیر که همچنین سردبیر و تهیه کننده عمل کرده است در این فیلم نیز هست.

برای Sampathram این 200 فیلم خاص است به دو دلیل: یک, کار کردن با یک مدیر جوان بود و تجربه او تا به حال قبل از. دوم, داستان در Kasa... با تمرکز بر تبه کار.

Poster of ‘Kasa Kasaa’

پوستر ‘Kasa Kasaa’

زمانی که Sampathram ملاقات مدیر برای اولین بار او مطمئن نیستید در مورد این پروژه است. اما بعد از شنیدن این روایت او می گوید: “اسکریپت منحصر به فرد و اراده او نشان داد و نسبت به ساخت این فیلم کاملا شگفت زده به من.”

Sampathram به دست آورده است یک نام برای خود را به صحنه مبارزه در فیلم های بسیاری در سراسر زبان. اما تماشای ستاره مانند ناصر Prakash Raj و اواخر Raghuvaran بازی خائنانی نمادین تحت فشار قرار دادند و او را به سخت تر کار و تلاش را به بازی از جمله نقش های مهم.

در صحبت در مورد پیشرفت در صنعت فیلم, این بازیگر می گوید که شیفته سرعت که در آن فیلم تکنولوژی تکامل یافته است. او به یاد می آورد یک صحنه آتش در یک زمانی تکنسین اجرا خواهد به نگه داشتن چک در شعله سطوح. این را می توان با استفاده از گرافیک های امروز است. او می گوید: “حتی اگر چنین صحنه ممکن است نگاه آسان به چشم و تلاش است که می رود پشت گرافیک قابل تحسین است.”

Kasa Kasaa شد برنامه ریزی برای ضربه زدن به تئاتر اما قطع شده است و با توجه به این مستند شده است که اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. این فیلم قرار است برای انتشار در OTT فضا به زودی.

Sampathram معتقد است که برای افرادی مانند او که هنوز در نگاه کردن برای فرصت های OTT سیستم عامل ممکن است باز بزرگ. این بازیگر می گوید: “این یک دید مشترک که در آن ما پیدا کردن مردم به تماشای فیلم و یا قسمت از نشان می دهد در هر زمان در طول روز با فشار یک دکمه. این رسیدن به اتحاد گسترده تر و اهداف مخاطبان در همه گروه های سنی است.”

او می گوید: “این سیستم عامل هرگز نمی تواند به عنوان موثر به عنوان تماشای یک فیلم در تئاتر اما آن می تواند یک آغاز برای کاوش در فرصت هایی که ما تا به حال هرگز قبل از.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>