بازیگر/scenarist ببین جورج می خواستم به یک بازیگر حتی به عنوان یک مدرسه پسر بچه “که نمی کند؟”, او می پرسد. آن جاه طلبی خود را همه از طریق Oru Pazhaya بمب Kadha بازیگر اعتراف تنها که او در زمان نوشتن مسیر به روی صفحه نمایش است که آغاز شده و با تلویزیون است. آخرین نسخه Shylock.

در این فیلم او جوان است به Mammootty. او خوش بین است و در ترس از او co-star – Mammootty. “او در سطح دیگری!”

یکی از اولین خاطرات از تماشای یک فیلم در یک سالن تئاتر است که از Mammootty را Valsalyam. او بود ملاقات با جانباز برای اولین بار او را ملاقات کرده بود Mammootty زمانی که او و دوستان/co-writer ویشنو Unnikrishnan رفت و به دیدار, Dulquer سلمان برای Oru Yamandan Pranaya Kadha روایت. “اما او Mammootty. من نمی خواهد عمل با او آشنا وقتی که می آید به او را آن همه احترام,” او می گوید. ببین عمل در این فیلم یکی از بزرگتر فیلم در نقش منفی.

ببین بهترین و شناخته شده خود را برای همکاری با Vishnu – Amar Akbar Anthony, Kattapanayile Hrithik Roshan, و Oru Yamandan Pranaya Kadha.

کار تیمی

  • کار با ویشنو به طور طبیعی می آید. ما شده اند همکاری برای سال در حال حاضر و ما می دانیم هر یک از دیگر بسیار خوبی است. اگر ما یک طرح در ذهن ما بحث در مورد آن و توسعه آن را با هم. ما ایجاد داستان با هم.
  • بازیگری علاقه من یکی به رسمیت شناخته شده است — در معنای تحت اللفظی است. در حالی که ما مشغول به کار بودند در تلویزیون ما ناشناس به عنوان بازیگران ما دیگر ناشناخته است. که گفت:, خالق محتوا — سینما یا تلویزیون متصل با مخاطبان است.

اواز یا موسیقی دو نفری است که در حال حاضر در کار بعدی خود را در اسکریپت. این رابطه است که بر می گردد به زمانی که آنها در کلاس 6 که رشد به نوشتن اسکریپت برای کمدی را نشان می دهد برای کانال های تلویزیونی به عنوان 17 ساله. “تقلید و کمدی است که ما چیز – کمدی عموزاده, Rasika رجا, Thillana Thillana و Badai ییلاقی – که برای ما نوشت: اسکریپت می گوید:” 31 سال است. تماس ها و ارتباطات آنها ساخته شده و در تلویزیون به رهبری آنها را به فیلم برای اولین بار به عنوان scenarists و در حال حاضر بازیگران.

نقش های کوچک در راه او آمد و یکی از آنها در خوش آمدید به زندان مرکزیفرود آمد و او را نقش مدل و در نهایت خود نقش سرب در Oru Pazhaya بمب Kadha. “رافی آقا [مدیر مدل های نقش] که به من داد ، یک فیلم به دیگری منجر شد و به Oru Pazhaya بمب…” 31 ساله می گوید.

این فیلم به خوبی در بو, در حال اجرا بیش از 100 روز. خود را به نوبه خود دارای Sreekuttan یک مرد با معلولیت های جسمی که توطئه انتقام با یک دوست در برابر پلیس قدردانی شد و او را متوجه.

او سپاسگزار برای نویسندگان – سونیل سرنوشت و Binu یوسف – برای اسکریپت و فرصت. پاسخ غیر منتظره بود “بودن یک قهرمان در یک فیلم! این یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

ببین نمی بینم که خود را متاثر از فلج اطفال به عنوان یک مشکل و یا یک نقطه ضعفی “پذیرش نهفته در چشم مخاطب اگر کار من خوب است آنها باید متوجه هر چیز دیگری. در نهایت آن جوش پایین به چقدر خوب من در کار من,” او می گوید. او تنها بیش از حد خوشحالم اگر او الهام بخش مردم را به آرزوی تر و محدود نمی شود.

اگر چه او را به کسب و کار سرگرم کننده در 17 سالگی موفق به تکمیل خود را پس از فارغ التحصیلی در آموزش و پرورش و کسب M. Phil در Hindi; او همچنین تدریس به طور موقت در یک مدرسه. “که فقط برای قرار دادن پدر و مادر من در سهولت برای آنها یک شغل امن و یا به جای اینکه به اندازه کافی واجد شرایط برای یک کار است که معامله بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی