بازیگر و خواننده برادوی ستاره Aaron Tveit دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. 36 سال بازیگر که در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تشخیص او گفت که او احساس بسیار بهتر است.

“من احساس بسیار بهتر است. من خودم را بسیار خوش شانس است که من علائم شده اند بسیار خفیف —سرد مانند بدون تب —به عنوان بسیاری از در حال تجربه بسیار جدی تر علائم چرا که این ویروس بسیار خطرناک است,” Tveit نوشت: در Instagram.

این بازیگر گفت که در قرنطینه پس از برادوی را نشان می دهد خاموش در مارس 12, در میان همه گیر.

یکی از چیزهایی که من تجربه شده است از دست دادن طعم و بو است که من فکر می کنم یک نشانه بزرگ برای افرادی که در غیر این صورت مجانبی او اضافه شده است.

Tveit گفت: او مورد آزمایش قرار گرفت در اوایل هفته گذشته و پیدا کردن نتایج این جمعه بود اما قرنطینه خود را حتی قبل از او رفت و از طریق روش پزشکی. “این می تواند هر کسی و حتی اگر شما احساس بیمار و یا نشان دادن علائم شدید — لطفا توجه, سالم ماندن, سالم ماندن و من امیدوارم که برای دیدن هر کس در تئاتر دوباره به زودی,” او گفت:.

Tveit است شناخته شده برای نقش گیب در آینده به حالت عادیفرانک Abagnale جونیور در مرحله نسخه از گرفتن من اگر شما می توانیدو به عنوان مسیحی در مولن روژ! موزیکال در برادوی است. او همچنین شناخته شده برای خود را تکرار نقش به عنوان تریپ van der بیلط CW نوجوان, درام, سری شایعات بی اساس دختر بچه و دیگر نشان می دهد مانند گریس لند و گریس زندگی می کنند.

Tveit می پیوندد یک لیست در حال رشد از مشاهیر است که آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله Idris Elba, تام هنکس و همسرش, Rita Wilson, Kevin Durant سابق باند دختر Olga Kurylenko, “یخ زده 2” بازیگر راشل Matthews, Daniel Dae Kim, “Game of Thrones” ستاره Kristofer Hivju کهنه خواننده اپرا Placido Domingo و جشن میزبان تلویزیون اندی کوهن.

از شیوع کروناویروس که اولین ظهور در ووهان چین به کشته شدن بیش از 16000 نفر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی