بازیگر Sushant Singh Rajput مرده یافت

34-در سال filmstar مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در طبقه ششم تخت دوبلکس در مونت بلان آپارتمان در نزدیکی جاگر پارک’ در Bandra. پلیس گفت که او بود زندگی با دو آشپز و یک خانه کمک کند. یک دوست است که از صنعت فیلم بود ماندن با او به طور موقت.

با توجه به Bandra پلیس حادثه به نور در حدود ساعت 12: 30 p. m. هنگامی که خانه خود را کمک کند که متوجه او شده بود در اتاق خواب خود را برای مدت زمان طولانی.

توییتر در واکنش به Sushant Singh Rajput مرگ

بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput مرده پیدا شد در Bandra اقامت در بعد از ظهر یکشنبه. 34-در سال filmstar مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در طبقه ششم تخت دوبلکس در مونت بلان آپارتمان در نزدیکی جاگر پارک’ در Bandra. پلیس گفت که او بود زندگی با دو آشپز و یک خانه کمک کند. یک دوست است که از صنعت فیلم بود ماندن با او به طور موقت.

با توجه به Bandra پلیس حادثه به نور در حدود ساعت 12: 30 p. m. هنگامی که خانه خود را کمک کند که متوجه او شده بود در اتاق خواب خود را برای مدت زمان طولانی.

“Rajput حال عذر خود را پس از صبحانه به اتاق خواب خود را. حدود ساعت 12: 30 p. m. بنده خود را در بر داشت که او تا به حال قفل شده خود را در داخل. درب شکسته و Rajput داشت مرده و پس از آن دوست خود به نام پلیس کنترل اتاق” یک افسر با Bandra, پلیس گفت:.

اطلاعات رله به Bandra ایستگاه پلیس و یک تیم بود با عجله به Rajput محل اقامت. بدن گرفته شده کوپر بیمارستان در وتاز Parle پست معاینه پس از مرگ در حالی که اعضای خانواده خود را در پتنا مطلع شدند. ماموران گفت که خواهر خود را برتر شهرستان دیر در روز برای تکمیل تشریفات لازم به سلامت پدر در زمان به نوبه خود برای بدتر پس از او این خبر را شنیده.

افسر گفت که با توجه به سوابق تماس آخرین تماس که او ساخته شده بود به یکی دیگر از دوستان در صنعت فیلم حوالی نیمه شب روز شنبه بود که پاسخ داده نشده است.

“ما نمی یافت هر یک خودکشی توجه و انگیزه خود را در مرحله شدید است که هنوز روشن نیست. تحقیقات در حال انجام با تمام امکانات در ذهن” پلیس بمبئی سخنگوی معاون کمیسر پلیس Pranaya Ashok گفت. او اضافه کرد که هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا که Rajput شده بود تحت درمان برای افسردگی بود و به نور آمده است.

پلیس باید به صورت لحظه ای ثبت شده یک مرگ تصادفی گزارش در ارتباط با این حادثه و در حال کاوش این موضوع بیشتر است. اظهارات ثبت خواهد شد از Rajput اعضای خانواده پس از آخرین مراسم در حال تکمیل و سوالات خود را همچنین می توان با دوستان خود افسران گفت.

کسانی که نیاز به کمک برای غلبه بر افکار خودکشی ممکن است تماس با باشگاه سلامت روان تلفنی 022-24131212 (24 x 7); Vandrevala بنیاد: 18602662345/ 18002333330 (24 x 7); من تماس بگیرید: 022-25521111 (8 صبح تا 10 شب از دوشنبه تا شنبه); سامریان بمبئی: 8422984528/ 8422984529/ 8422984530 (3 p. m. – 9 p. m. تمام روز).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید