بازیگران اصرار بینندگان برای شکستن COVID-19 زنجیره ای

هند موسسه رفاه خانواده و سلامت, Telangana آمده تا با یک سری از COVID-19 آگاهی جنسی به نیاز شهروندان به دنبال اقدامات پیشگیرانه با تمام جدیت.

تلوگو فیلم بازیگران, Rana Daggubati, لاکشمی مانچو P Navdeep, Eesha Rebba, Adivi Sesh, Nikhil سیذارتا Niharika Konidela, Rahul Ravindran و Sudheer ببو در میان کسانی که میرم برجسته در این مبارزه است.

ویدئو پیام های ارسال شده در توییتر توسط این بازیگران در Instagram (@IIHFW Telangana) برجسته کردن جنبه های متعدد یکی از نیاز به دنبال در مستند دوره — اقامت در خانه, گام به گام فقط در صورتی کاملا لازم و اطمینان از افزایش بهداشت.

Rana Daggubati in a screenshot of the awareness video

Rana Daggubati در یک تصویر از آگاهی تصویری

Navdeep خواستار این دوره آزمون از ما شفقت و خواستار بینندگان را به خود کارکنان داخلی پرداخت تعطیلات به طوری که آنها بیش از حد می تواند به ماندن در خانه امن است.

Adivi Sesh تمرکز دارد چرا که من فکر می کنم آنها باید بالاتر از سطح ایمنی و شکست ناپذیر هستند نیز باید در خانه بماند و نه ناخواسته تبدیل به حامل COVID-29 و در نتیجه قرار دادن کودکان و سالمندان در خانه در معرض خطر است.

این IIHFW Instagram حساب نیز پیشنهادات در مورد چگونه به صرف مستند دوره خلاقانه بدون دادن به خستگی — نوشتن شعر یادگیری چیزی جدید, گوش دادن به موسیقی و تماشای فیلم و یا خواندن اما قطعا ماندن در خانه به شکستن زنجیره ای و می گویند هیچ به بازدید کنندگان است.

روز یکشنبه همزمان با Janata حکومت نظامی, 28 فیلم تلوگو شخصیت تا به حال یک رله 30 دقیقه Instagram live جلسه هر یک به تعامل با پیروان و بحث در مورد COVID-19 و همچنین دم نور دل, خلاق, گفتگوی بورسی به جزر و مد در طول فاز سخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر