Adil Hussain, مذاکرات در مورد یک ریکشا دستگاه کشش در آینده فیلم Pareeksha

زمانی که Adil Hussain یک کودک بود, او تا به حال یک دوست: نور محمد که او از روی علاقه اشاره به عنوان “بهایی’. در آن روز او صرف زمان با بهایی که مشغول به کار به عنوان یک ریکشا دستگاه کشش. “من هنوز هم به یاد داشته باشید که او چگونه بوی هنگامی که او بازگشت و یک روز پس از کشیدن بارهای سنگین. دست خود را خشن خواهد کرد.”

سال بعد این خاطرات کمک Adil آماده شدن برای نقش Buchi Paswan یک ریکشا دستگاه کشش در Pareeksha – آزمون نهایی. کارگردان Prakash Jha, فیلم در مورد سفر یک پدر که با وجود محدودیت های مالی تصمیم می گیرد به پسر خود از دولت-اجرای مدرسه و ثبت نام او در یک نهاد خصوصی است.

“Buchi قطره چند کودکان به این شهر بهترین مدرسه هر روز. او نمی تواند کمک کند اما آرزو می کنم که پسر خود را به مطالعه در خصوصی موسسه آموزشی. این فیلم در مورد Buchi مبارزه و حدی که او می رود به اطمینان حاصل شود که پسرش مطالعات در یک مدرسه خوب” می گوید: Adil بیش از تلفن از دهلی نو.

صحبت کردن در مورد روز خود را در رانچی که در آن فیلم به ضرب گلوله کشته شد عادل می گوید که او صرف زمان قابل توجهی در ایستگاه راه آهن مشاهده ریکشا دستگاه کشش برای به دست آوردن یک درک عمیق تر از خود رفتار. “آنها یک راه خاص که در آن آنها نشستن و کشیدن کالسکه و من می خواستم به یاد بگیرند که آن را به طوری که من قانع کننده بر روی صفحه نمایش. سخت ترین قسمت بود در واقع کشیدن کالسکه چقدر که طول می کشد یک مقدار باور نکردنی از انرژی می گوید:” این بازیگر.

در یک Instagram پست عادل می گوید که Pareeksha یکی از “ترین فیلم های مورد علاقه’. “آموزش و پرورش یک موضوع است که من بسیار حساس در مورد. پدر و مادر من پول برای ثبت نام در یک موسسه خصوصی. من مطالعه در حمایت دولت مدرسه و سپس به مدرسه ملی درام به دنبال بازیگری است. عادل که همه شما می دانید که نمی توانست اینجا اگر آن را برای این موسسات است. شکسته قلب من برای دیدن برخی از این مدارس در شرایط بد, من می خواهم هر کودک داده می شود این فرصت را برای دسترسی به آموزش و پرورش خوب” می افزاید: Adil که متعلق به گلپرا در آسام.

این فیلم که به معنای شد منتشر شده در صفحه نمایش بزرگ خواهد شد در حال حاضر برتر در یک OTT پلت فرم. “من قبلا به صورت سری و فیلم که تنها شده جریان در OTT سیستم عامل; این است که چیز جدیدی برای من است. وجود دارد برخی از مزایای انتشار فیلم در جریان سیستم عامل به آنها کمک می کند تا مخاطب ارتباط بهتری با اجرای برنامه. آن را نیز وسیعتر مخاطبان خود را به مردم در سراسر جهان می توانید آن را ببینید” می افزاید: این بازیگر که در حال حاضر به صحنه محاکمه برای فیلم های آینده و استفاده از بقیه خود را مستند زمان به طبخ و پخت.

Pareeksha منتشر شده در Zee5 در آگوست 6

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>