Aditya Narayan: اصلی dooba rahoon’ موزیک ویدیو شش سال

خواننده Aditya Narayan که آمده است با خود آهنگ اصلی dooba rahoon’ می گوید: بیشتر او ترویج خود را مستقل موسیقی بیشتر او متوجه می شود چقدر دشوار است برای دستیابی به موفقیت: “این واقعا دشوار است به موسیقی مستقل. قلب من می رود به همه مستقل نوازندگان که مشخص نیست توسط یک تکه بزرگ از مردم است. برای من از آن شده است بسیار ساده تر چون من شده اند کار را برای یک مدت زمان طولانی و مردم از من می دانید. همه چیز هزینه پول و مشتاق موسیقیدان بدیهی است که نمی باید مقدار زیادی از آن را,” او می گوید.

Aditya به یاد می آورد روزهایی که او مشتاق موسیقیدان و آهنگ های خود را در فیلم Ram-Leela منتشر شده بود و آیا واقعا خوب است.

این خواننده گفت: “نمی نظاره پس از آن او به دنبال فرصت های بیشتر است که آیا دلیلی نیست: “زمانی که من تصمیم به ایجاد موسیقی برای خودم. من شکل خود من band — A-Team.”

او گفت که آخرین نسخه اصلی Dooba Rahoon ” است که در واقع شش-سال-آهنگ قدیمی “ما این ساخته شده در سال 2014 فقط پس از من به پایان رسید Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela و من با تشکیل گروه من. من همیشه می تواند تصور کنید که در ساحل, برهنه چون آهنگ اصلی Dooba Rahun’. اما این نیاز به یک بودجه بالا. به زودی من ارائه می دهد از تلویزیون گرفت و آن را یک نیاز برای به دست آوردن پول است.”

پس از میزبانی بسیاری از تلویزیون نشان می دهد Aditya گفت که او در نهایت ذخیره پول برای ساخت یک موزیک ویدئو برای ‘اصلی Dooba Rahoon’ که در حال حاضر به دست آورد بیش از هفت میلیون بازدید در یوتیوب را در فقط پنج روز از انتشار آن.

“من متوجه شدم که من به اندازه کافی پول برای سوخت رویاهای من چند موسیقی فیلم ها و بازار آن است. سال گذشته من به مالدیو و دو موسیقی فیلم وجود دارد. اما اصلی Dooba Rahoon شد اولویت من تصویری. آن را مدت شش سال آینده درست برای من,” او گفت:.

Aditya به اشتراک گذاشته شده است که تمام درآمد حاصل از این آهنگ ها رفتن به موسسه خیریه برای PM-مراقبت صندوق برای مبارزه با COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>