مجموعه ای از مرتب منظمی غنائم اشغال قفسه های چوبی در K Priyanka خانه. “من بیش از 200. پدر من خریدم که قفسه در سال 2008 پس از جوایز شروع به آمدن می گوید:” 18 سال بازیکن شطرنج.

Priyanka به تازگی صعود زن استاد بین المللی (WIM) عنوان در IIFL ثروت بمبئی مسابقات بین المللی شطرنج جام تبدیل شدن به اولین فرد از این شهر به آن را برد. او با بازی در برابر Mithil Ajgaonkar از ماهاراشترا در رقابت است. “او بالاتر امتیاز بازیکن از من بود و آن را یک بازی سخت. او بازی خوبی اما من بهتر” لبخند Priyanka که شروع به بازی شطرنج به عنوان یک هشت سال پس از تماشای پدر و پدربزرگ ، “من می خواهم رعایت این بازی را برای ساعت. پدرم به من آموخت قوانین و به زودی من رقابت در مسابقات. اولین محلی بود قهرمانی و من چهارم.” در شش ماه آینده, Priyanka شد رقابت در حالت مسابقات و در سال 2011 به نمایندگی از این کشور در قهرمانی شطرنج جهان در برزیل. “من بیش از حد جوان به درک اهمیت آن است. اما در حال حاضر به عنوان من فکر می کنم من درک می کنم چقدر فرصت آن بود,” او می گوید.

Advantage Priyanka; K Priyanka on becoming a Woman International Master

آن همیشه آسان نیست. در سال 2012 پدرش در گذشت, در یک تصادف که باعث شکاف در بازی. اما پس از یک نقطه او از دست رفته بازی و شروع به شرکت در مسابقات قهرمانی دوباره. “کسانی که دوران تاریک. آن زمان من دو سال قبل از من می توانم خودم را به بازی شطرنج دوباره. من از دست رفته در بسیاری از مسابقات و نمی دانم که چگونه به مسئولیت رسیدگی به شکست. من تحت فشار زیادی. آن زمان من در حالی که متوجه باشید که انجام بهترین من بود که اهمیت داشت. این به من کمک کرد در مسیر بازگشت” او به یاد می آورد.

Priyanka موفق به کسب اولین نورم — از سه به نفع خود زن استاد بین المللی عنوان در سال 2016 در جهان, تاریخ و شطرنج قهرمانی برگزار شد در Bhubaneswar. “دوم شد و در سال 2018 در گوا استاد بزرگ شطرنج مسابقات است. آن زمان من سه سال به پیروزی نهایی هنجار شده است. من آن را از دست رفته چند بار توسط دقیقه نقطه تفاوت” او می گوید.

زن بودن استاد بین المللی می دهد بسیاری از امتیازات است. او نمی مجبور به پرداخت هزینه مشارکت و همچنین محل اقامت رایگان در بسیاری از مسابقات قهرمانی چیزی است که کمک بزرگی به عنوان او است و در عین حال برای پیدا کردن یک حامی مالی است.

بازیکنان مورد علاقه

  • Judit پلگر
  • Viswanathan نند
  • مگنوس کارلسن
  • Garry Kasparov
  • Koneru همپی

Priyanka سخت کار می کند به ماندن در شکل. “من نمی باید یک برنامه ثابت اما من معمولا تمرین برای حداقل هشت ساعت در هر روز است. من تجزیه و تحلیل بازی از بازیکنان دیگر و ببینید که چگونه آنها طرح خود را حرکت می کند.” او قطار تحت استاد بزرگ ویشنو Prasanna از چنای. “ما جلسات آنلاین که در آن او را پاک می کند شک و تردید من,” او می گوید.

تعادل مطالعات و شطرنج سخت است اذعان Priyanka. “من در کلاس دوازدهم در Chinmaya Vidyalaya و آن را سال مهمی از زندگی من است. من از دست رفته بسیاری از کلاس های من و در حال حاضر من فقط یک ماه به عقب در بخش های قبل از امتحان بورد. من قصد دارم به تمرکز بر روی مطالعات من برای هم بودن. من خواهد بود در مسابقات از مارس” او می گوید. Priyanka آرزوی برنده شدن آرزو استاد بزرگ عنوان شده است. “رویای دیگری است که به عنوان یک کارمند. من می دانم که آن را دشوار است اما این امکان وجود دارد,” او می خندد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی