هوانوردی و اساطیر نگه می دارد این فیلمساز رویای زنده

ممکن است به منظور جلب موازی بین نظریه انفجار بزرگ و خلقت اسطوره شما ممکن است در مورد خواندن متون دینى?

انفجار بزرگ که غالبا در مورد خلقت جهان از تکینگی اولیه است که به صورت گسترده ای در چشم و درک مردمی در میان ما مشابه در زمینه داستان در مورد چگونه هندو خدا برهما به وجود آمد.

از آن آسان است برای پیدا کردن چنین مقایسه یا اخطار یا جذاب با توجه به ماهیت و عمق یک باور و ایمان است.

برای G Jagadeesh Kanna آن ارائه یک فرصت برای معرفی مفهوم هوانوردی به فرزندان جوان است. 30 سال تئاتر هنرمند/بازیگر-تبدیل-فیلمساز نیز یک کارآفرین که از طریق بمبی-مدرس انکوباتور راه اندازی شرکت — Vaayusastra هوافضا خصوصی محدود شده است آموزش هوانوردی به کودکان بین سنین پنج تا 14. با این مستند به او منتقل کلاس های خود را آنلاین در یک حرکت است که به نظر می رسد مانند پرداخت خواهد شد او سود غنی.

“مغز یک کودک است و مانند یک کامپیوتر CPU. آنچه که من انجام دهید این است که ایجاد یک پوشه با گفتن آنها را یک داستان در مورد چگونه Ravana ربوده سیتا خود را با استفاده از هواپیما به Pushpak Viman. کودک ممکن است فراموش نکنید از نظر فنی اما داستان ثبت در ذهن خود و تمام است که مورد نیاز است برای ایجاد جرقه,” او می گوید و اضافه کرد: “برای مثال ، را Vijay dhanush تا به حال تمام خواص مدرن پرتاب موشک و رادار تکنولوژی و Brahmastra در Mahabharatha چیزی جز یک موشک بالستیک.”

کارآفرینی بینش

چند سال پیش زمانی که Jagadeesh یک تازه-ضرب فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد در صنعت هوانوردی ابراز تمایل خود را به دنبال تئاتر کافی است آن را آسان به آمده-به-نظر-با decisionfor خانواده اش.

“بودن یک بازیگر زمان آسان نیست که من از یک خانواده طبقه متوسط. من نمی تواند درخواست پدر و مادر من برای پول و نه پس از آنها صرف آنقدر در من مدرک کارشناسی ارشد. پس از من تا به حال مقدار زیادی از زمانی که من تیراندازی شروع کردم به انجام کاغذ هواپیما و کارگاه های آموزش هوانوردی به کودکان,” او می گوید.

در طول این زمان Jagadeesh پیوست و کمی تئاتر و تئاتر Y, ترویج شده توسط بازیگر یا Japee و حتی فرود آمد و خود را یک نقش در یک فیلم با عنوان Naalu Peruku Nalladhuna Edhuvum Thappilla.

“در زمانی که این فیلم منتشر شد, من تا به حال بدست بسیاری از کلمه از دهان مراجع در مورد کارگاه های آموزشی. یکی از دوستان من پیشنهاد کرد که من رویکرد IIT-مدرس زیرا آنها پشتیبانی می کند از جمله طرح های” او می افزاید.

و پس Jagadeesh با نزدیک شدن بمبی-M روستایی تکنولوژی انکوباتور کسب و کار با ارائه که تصویب شد و هشت ماه بعد پس از او به توسعه مطلوب مدل درآمد. “ضمن من به عنوان دستیار کارگردان به راجیو منون در Sarvam Thaala Mayam و به عنوان یک مدیر دانشیار به آنیتا Udeep در 90 ML,” او می گوید.

Aeronautics and mythology keeps this filmmaker’s dream alive

پس از تایید Vaayusastra داده شد فضای داخل IIT-M تحقیقات پارک و راه اندازی سرمایه از ₹10 لاخ به آمار زمین در حال اجرا است. در دو سال پس از اینکه گنجانیده شده در مارس 2018 شرکت تولید شده ₹50 لاخ در درآمد و به تدریس نزدیک به 30000 کودک می گوید Jagadeesh و اضافه کرد که او نیز استخدام, تئاتر, هنرمندان و مهندسین هوانوردی.

“من توسعه یافته این مدل برای حمایت از تئاتر, هنرمندان, چون هنگامی که من یک مسئله اصلی من این بود پول است. اگر من یک پروژه پس از آن در ماه آینده بود علامت سوال. با Vaayusastra بازیگران, پرداخت می شود در هر جلسه (حدود دو یا سه جلسه در آخر هفته) و آنها را در اطراف ₹15.000 دلار در هر ماه است که اجازه می دهد تا آنها را به دنبال شور و شوق خود را با صلح از ذهن است. تنها در حدود 5 از 100 هوانوردی فارغ التحصیلان مهندسی رفتن بر روی کار برای ISRO هال بوئینگ و شرکت هایی است. بقیه دنبال تحصیلات عالی و یا به نوبه خود به تدریس. Vaayusastra یک فضا برای این افراد همچنین به نمایش گذاشتن استعدادهای خود و به دست آوردن تجربه,” او می گوید.

گسترش افق

حتی به عنوان دست در کارگاه های آموزشی و اردوهای تابستانی در حال رشد در محبوبیت این COVID-19 همه گیر آمار و Jagadeesh سرعت عمل برای تغییر کلاس های خود را آنلاین. دسته اول آغاز شده و در 15 آوریل و یک بعدی تنظیم شده است برای شروع در مارس 13 با عنوان بسیاری از 480 دانش آموزان شرکت کننده تا تاریخ.

“یکی از مربیان من پیشنهاد کرد که من رها کردن هزینه اشتراک و رسیدن به مردم بیشتر. من شارژ ₹3,500-4,500 برای سه ماه دوره قبل از آن در حال حاضر من شارژ کمتر از ₹1,000. در حالی که قبلا من برسد با پدر و مادر از کودکانی که زنده در Mandaveli, Adyar منطقه در چنای بعد از رفتن کلاس برای زوم, برنامه, من قادر به رسیدن به بیشتر دانش آموزان است. در آخرین دسته ای ما یک گروه 20 نفره از دانش آموزان از انگلستان شرکت” او می افزاید.

هنوز هم تنها 30, Jagadeesh یک چشم انداز گسترش پایه از شرکت خود را. او نشان می دهد او شده است در گفتگو با ابتلای Trichy و Bharathiar دانشگاه Coimbatore و هر دو نهاد باید به توافق جوجه کشی شرکت خود را.

“اولین گام این است که دو شعبه در سراسر, Tamil Nadu. من می توانید بیشتر هنرمندان تئاتر در این راه” او می گوید.

او آماده است به اجازه از رویاهای خود را از تبدیل یک فیلمساز فقط رتبهدهی نشده است. پس از ملاقات بازیگر Oviya در حالی که فیلمبرداری 90 ML, Jagadeesh اظهارات که او موافقت کرد به بازی سرب در یک فیلم او در نظر دارد به طور مستقیم. “تنها تایید رسمی باقی مانده است,” او می افزاید.

برای اطلاعات بیشتر: www.vaayusastra.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>