نیروهای افغان re-دستگیری آزاد زندانیان می گوید طالبان

طالبان متهم کرد نیروهای امنیتی روز یکشنبه از re-دستگیری شورشیان که تا به حال منتشر شده است به عنوان بخشی از حیاتی زندانی مبادله به معنای به پا زدن شروع مذاکرات صلح. آن گفت: ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان (NDS) را دستگیر کرده و به تعداد نامشخص از شورشیان منتشر شده تحت برنامه تبادل هشدار کابل خواهد “خرس مسئولیت عواقب”.

یک معامله بد: هندو سرمقاله آمریکا-طالبان توافق | بازگشت به هرج و مرج در افغانستان است ؟

“آنها دائما حمله بازداشت شده و با قرار دادن در پشت نوار توسط طالبان از کابل (مدیریت),” ولایت سیاسی سخنگوی سهیل شاهین گفت در توییتر. جاوید فیصل سخنگوی افغانستان در شورای امنیت ملی گفت: این ادعا بود که “نادرست”. “این است که راه خود را از تخریب تلاش های صلح و مذاکرات صلح که باید شروع کنید,” او گفت:.

زندانی مبادله شده است عمده سد در گرفتن کابل و طالبان برای آغاز مذاکرات. تحت یک معامله بین آمریکا و طالبان با دولت افغانستان قرار است به انتشار 5,000 شورشیان زندانیان در حالی که طالبان رایگان 1,000 دولت زندانیان.

همچنین به عنوان خوانده شده | صلح افغانستان و هند آرنج اتاق | طالبان مشکل: در بحران افغانستان

کابل منتشر کرده است بسیاری از 5,000 اما امنیت ملی گفت: برخی از زندانیان طالبان در حال بازگشت به میدان جنگ. مذاکرات صلح در اصل قرار است برای شروع مارس 10 اما این مهلت گذشت در میان سیاسی بی نظمی در کابل و به عنوان زندانی مبادله متوقف شده است. در ماه های پس از خشونت سطوح افزایش یافت در سراسر افغانستان با طالبان انجام نزدیکی-روزانه حملات علیه نیروهای امنیتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>