پس از یک نبرد قانونی توییتر منع از آشکار نظارت درخواست های آمریکا و دولت.

توییتر Inc نمی خواهد بود قادر به فاش کردن نظارت درخواست های دریافت شده از دولت ایالات متحده پس از یک قاضی فدرال پذیرفته شده دولت استدلال که این به احتمال زیاد برای صدمه زدن به امنیت ملی پس از نزدیک به شش سال نبرد قانونی.

رسانه های اجتماعی شرکت کرده بود شکایت کرد وزارت دادگستری ایالات متحده در سال 2014 اجازه داده می شود به نشان می دهد به عنوان بخشی از خود را “پیش نویس گزارش شفافیت”, نظارت درخواست آن را دریافت کرده است. این استدلال آن رایگان-گفتار و حقوق بودند که نقض نمی شود مجاز به فاش کردن جزئیات.

ایالات متحده منطقه ایوان قاضی گونزالز راجرز اعطا درخواست دولت برای اخراج توییتر به طرح دعوی در یازده صفحه به منظور ثبت در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در شمال کالیفرنیا.

قاضی حکومت در روز جمعه که اعطای توییتر درخواست “خواهد بود به احتمال زیاد منجر به قبر و یا قریب الوقوع آسیب به امنیت ملی است.”

“دولت حرکت برای قضاوت خلاصه اعطا شده است و توییتر حرکت به صورت خلاصه قضاوت محروم است” قاضی گفت: در سفارش.

توییتر تا به حال شکایت وزارت دادگستری در نبرد خود را با سازمان های فدرال به عنوان صنعت اینترنت خود توصیف قهرمان آزادی بیان به دنبال حق به نشان می دهد تا چه حد از دولت ایالات متحده نظارت است.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال ماه از مذاکرات بی ثمر با دولت بود و با علامت تشدید در صنعت اینترنت را نبرد بیش از دولت تهوع سفارشات در طبیعت و تعداد درخواست ها به صورت خصوصی اطلاعات کاربر.

شرکت های فن آوری به دنبال روشن شدن روابط خود با ایالات متحده در اجرای قانون و سازمان های جاسوسی در پی آیات سابق آژانس امنیت ملی ادوارد اسنودن پیمانکار مشخص شده که عمق ایالات متحده جاسوسی قابلیت های.

توییتر نبرد قانونی میرسد این tenures از چهار وکلای آمریکا general — اریک هولدر, Loretta Lynch, جف جلسات و ویلیام Barr.

از طریق استفاده از اظهارات محرمانه وزارت دادگستری بود قادر به نشان می دهد که آشکار تعداد دقیق امنیت ملی نامه از سال 2014 به عنوان درخواست شده توسط توییتر مطرح شده یک خطر برای امنیت ملی روز شنبه به منظور گفت.

توییتر بلافاصله پاسخ به رویترز’ درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>