پس از A. R Rahman, Resul Pookutty همچنین bemoans ‘نفرین اسکار’

چند روز پس از AR Rahman اعلام کرد که یک باند گسترش شایعات در مورد او در بالیوود مهندس صدا Resul Pookutty ابراز نظر خود را در مورد این مسئله. او در توئیتر خود نوشت: “من را از طریق رفته بود در نزدیکی شکست که هیچ کس به من کار در Hindi فیلم و منطقه ای سینما برگزار شد من تنگ من بعد از برنده اسکار. وجود خانه های تولید گفت: من در چهره من “ما نیاز نداریم شما” اما من هنوز هم دوست دارم من صنعت برای آن است.”

Pookutty کلمات دنبال فیلمساز Shekhar Kapur را صدای جیر جیر به رحمان گفت: “یک اسکار بوسه مرگ است در بالیوود. آن را ثابت می کند شما باید استعداد تر از بالیوود می تواند اداره کند.”

این مهندس صدا اضافه شده است که می تواند او را به هالیوود نقل مکان کرد اما او نه. “کار من در هند من برنده اسکار. همیشه وجود خواهد مردم را به اجرا می کردن اما من به مراتب بیشتر ایمان در مردم بیش از هر کس دیگری (sic).”

Resul Pookutty در ادامه به توصیف خود را از مخمصه به عنوان یک نتیجه از “نفرین اسکار’. “این رو با همه. هنگامی که شما در بالای جهان و مردم شما رد این بزرگترین واقعیت را بررسی کنید.”

 

Resul Pokkutty که شد از کرالا کردم جایزه اسکار و تحسین بین المللی برای میکس صدا کار در میلیونر زاغه نشین (2009). او پس از آن مشغول به کار در چند فیلم هندی از جمله Ra.یکی از بزرگراه و Kaabil و چند تامیل و مالایالام فیلم به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>