پس از گاندی, بیمارستان, Osmania عمومی بیمارستان پزشکان تحریم COVID-19 وظایف

پزشکان از Telangana بار دیگر مطرح نگرانی های جدی در مورد وضعیت سلامت عمومی سیستم در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

یک هفته پس از hard-hitting اعتراض توسط بیمارستان گاندی junior, پزشکان, پزشکی عمومی تحصیلات تکمیلی دانشجویان (پزشکان) از Osmania کلی بیمارستان (OGH), حیدرآباد, تحریم الکتيو و اورژانس COVID-19 وظایف از ژوئن 20, درست یک محکم ادعا که کافی و زیرساخت های حیاتی در دولت بیمارستان بود که منجر به مرگ برخی از COVID-19 مظنون است.

“مثل ما حضور وظایف به اعلام مرگ و میر. ما آماده ادامه وظیفه. اما از آن است که افرادی که خواهد شد در از دست دادن اگر دولت از سلامت سیستم باقی می ماند همان” گفت: پس از فارغ التحصیل شدن (PG) دانش آموز خواست نامش فاش نشود. اتهام وارد شد دیگر PG دانش آموزان بیش از حد که احساسات در حال اجرا بودند ، آنها همچنان تحریم در صبح روز 21 ژوئن بیش از حد.

اما بیمارستان سرپرست Dr. B. Nagender رد اتهام و گفت که این مرگ و میر به علت طبیعی دوره بیماری.

انتقادی-بیمار مشکوک از بیماری های عفونی در حال بستری در OGH یکی از بزرگترین دولت های بیمارستان مراقبت های عالی. از حدود 10 مظنون در روز تعداد موارد افزایش یافته و به 100. به طور کلی بخش پزشکی اختصاص داده شده است که به حضور افراد مظنون. حدود 33 PG دانش آموزان از پزشکی عمومی دوره آموزشی و اعضای هیات علمی شرکت کرده اند به COVID-19 مظنون گذشته دو و نیم ماه. با تمام PG دانش آموزان تحریم وظایف در شنبه حدود 14 اساتيد حضور داشتند به وظایف.

به دو دلیل داده شده توسط پزشکان برای تحریم شد, یک عدم حمایت از بخش های دیگر که منجر به حد بار و دو زیرساخت های ناکافی مانند اکسیژن بنادر منجر به مرگ برخی از مظنونان است.

“ما کار کرده اند و ادامه خواهد داد به کار می کنند. اما PGs از بخش های دیگر بیش از حد باید اختصاص داده شده به COVID وظایف به طوری که بار توزیع می شود. ما در بر کشیده. از 33 PGs از پزشکی عمومی بخش چهار قرارداد به بیماری های عفونی و چند بیشتر بدون علامت هستند. پس از آن است که 27 از ما در حال حاضر. تنها چهار شرکت در وظایف در یک روز” گفت: یکی دیگر از پزشکی عمومی PG دانشجو به شرط ناشناس ماندن.

یک منبع در بیمارستان گفت که وجود دارد تنها 20 اکسیژن پورت برای COVID مظنون است. “بسیاری از مظنونان نیاز به اکسیژن است. علاوه بر این چند مظنون رنج می برند از عدم دیالیز و یا دیگر روش های درمانی. در برخی از روزها ما دیدن بیماران مرگ قبل از ما و ما از موضع درماندگی به دلیل مسائل” این منبع گفت.

بیمارستان سرپرست را رد اتهامات. “بله برخی از متهمان درگذشت. اما باعث شد که البته طبیعی بیماری ما تهیه پنج هواکش مانیتور و دیگر زیرساخت ها است. ما بیشتر در دو روز آینده,” او گفت:.

این پزشکان ملاقات آقای Nagender به مطرح نارضایتی خود. او گفت که حدود 30 خانه جراحان (MBBS کارورزان) قرار گرفتند به COVID وظایف.

“اما خانه جراحان قرار است آموزش داده می شود. این امر می تواند کمک اگر تازه وارد پزشکی عمومی PGs مجاز به شرکت به وظایف” یک junior, دکتر گفت:. آنها گرفته نشده بود تماس بگیرید در مورد اینکه آیا به تحریم یا نه در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>