‘پس از زندگی” فصل 2 نقد و بررسی: پیدا کردن زیبایی در عادی و در عین حال دوباره

آیا غم و اندوه باید یک تاریخ انقضا دارد ؟

آن سوال این است که مردم عزادار در تلاش برای مقابله با. اغلب آنها هنوز به دنبال جواب است اما “متمدن” جامعه آنها ساکن آنها را می خواهید به حفاری برای آن است. جهان را نگه می دارد در حال چرخش و بنابراین ما باید. برای یک بار خواهد بود خوب اگر کسی تصمیم به سرند با سرعت خود را دارند و نه کسی دیگری ؟

Ricky Gervais’ تونی جانسون است که هنوز هم بیش از لیزا (Kerry Godliman), همسر مرده اش است. خود را “رابطه” با اما (Ashley Jensen) پرستار است که در خطر سقوط را از طریق. او آماده کرده بود. سوال این است: آیا شما انتظار می رود او را به نقل مکان کرد ؟ چرا که او آمده بود اذعان به این که دیگران در اطراف او در حال زندگی درد بیش از حد ؟ تمام تونی می خواهد یک روز موش خرمای کوهی امریکا وضعیت, یکی, که در آن او می تواند شناور ماندن در یک مکان شاد او پیدا کرده است و آسایش در نشست دایره خود را از دوستان/کاهش: تعامل با Penelope Wilton هستند که به نگاه به جلو به بسیاری) و که او می تواند بطور منظم احساس هر تعداد بار.

تونی هنوز هم به تماشای فیلم های قدیمی از همسر خود; او محزون اما نه فراتر از صرفه جویی در. هویج (مانند یک دختر خوب!), سگ خود را به او می دهد یک یادآوری روزانه است. او آموخته است به جای افراد دیگر به جهان چپ خالی خود را به خروج. تونی ملاحظه… با دیگران اما نه با خودش. این نوع از طرح برعکس از زمان قبلی که باعث می شود فصل دو از زندگی پس از مرگ جالب تماشا کنید.

در اینجا یک سؤال دیگر است. اگر درد را نمی توان مقدار می توان آن را واجد شرایط? تونی می داند که داشتن به زندگی با سرطان و مرگ است نوع دیگری از درد به خود و در عین حال او هنوز در آغاز روز با این تبصره: “یک روز دیگر رو به نگه داشتن آن با هم.. چهره جهان” اگر چه او در حال حاضر خجالت است که او در اطراف رفت و مردم او رنج می برد. روز خود را در حال حاضر قابل تحمل تر او در دیدار مردم جالب: 100 سال است که می کند به بوق زدن کوه در می رم شما یا ملکه کردن یک خانم که معتاد به جراحی زیبایی گرفته از ارسال نامه در مدفوع سگ box; تونی مربوط با هر یک از آنها. او در می یابد که درد تنهایی و افسردگی همه در اطراف او. و او را نشان می دهد همدلی حتی بغل کردن یک زن که ادعا می کند او می تواند به او صحبت می کنند ،

او آمده است برای قدردانی از مردم او را بشناسند و حتی پت پستچی (جو ویلکینسون); او حتی مجموعه او را در یک تاریخ. زمانی که او متوجه می شود اما ممکن است صبر کنید در اطراف برای همیشه لطفا برای قلب خود مسابقه. او مشتاق برای تغییر اما او نمی تواند و هنوز نمی خواهید به بیرون آمدن از همستر چرخ او شده است در حال اجرا است. و زمانی که تونی برخوردهای دیگری از دست دادن او implodes هنوز دوباره.

زندگی پس از مرگ ارائه می دهد متناقض داستان قوس و هیچ کدام بیشتر از سری خالق و منجر star, Ricky Gervais, که مظهر این. تونی جانسون یک تکه برش از سمت راست واقعی Gervais. او می گوید یک همکار که هیچ زندگی پس از مرگ است. شما مرده و رفته به خاک سپرده شد… بیش از. در عین حال تونی است که مؤمن واقعی در اینجا. خاطرات فراموش نمی شود; آنها هرگز فراموش. لیزا زندگی در… در درون او و او را تا زمانی که تونی وجود دارد.

جامعه به نظر در حال حرکت به عنوان نشانه ای از پیشرفت; اما حرکت به این معنا نیست حرکت بیش از و یا پاک کردن فرد کردن سر خود را. یک tearjerker صحنه قسمت چهار کپسوله این زمانی که تونی می رود: “من همین حالا انجام کارها با لیزا. من از دست هیچ کاری با لیزا.”

چه آن را برای مردم به درک و اعطای تونی خود را موش خرمای کوهی امریکا روز ؟ سوال مهم تر است این است که: آیا Ricky Gervais شکستن الگوی خود را و برای یک بار را در یک فصل سه به ما اطلاع دهید پاسخ به این سوال قبلی? ما را صبر کنید.

فصل 2 از زندگی پس از مرگ است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>