پس از مستند من..

هر یک از این مشاهیر از زمینه های مختلف از هنر و ورزش باید در زندگی پس از مستند. یکی از چیزهایی که در مشترک دارند: همه آنها ساخت خوب برنامه. زمانی که “طبیعی” زندگی رزومه آنها را…

After the lockdown I will..

شروع یک کمپین

همه ما شاهد تغییر ناگهانی در طبیعت در عرض یک یا دو روز از مستند— آن کاهش آلودگی هوا و یا قادر به شنیدن غوغای پرندگان در طول روز زمان است. من تصمیم به گرفتن این مهاجم در هر سطح ممکن است و شروع یک درمان طبیعت کمپین’ و من مطمئن هستم میلیونها نفر ملحق خواهد شد من در این پیگیری. من سعی خواهد کرد را به همه سهامداران نسبت به این علت با هم –سازمان های غیر دولتی نهادهای دولتی عمومی.

Pt. Bhajan Sopori, santoorاستاد دهلی نو

After the lockdown I will..

نوشیدن یک فنجان جو

در حال حاضر من در گوا که آسمانی است اما من می خواهم به عجله به دهلی نو برای چک کردن. از آن شده است و هشت ماه پس از من را دیده اند ، هنگامی که این مستند آمده: من دوست دارم که یک فنجان قهوه و بوی دوست داشتنی خود را به عطر آن مورد علاقه من و من می خواهم آن را یک بار در در حالی که.

Nafisa Ali, بازیگر و فعال اجتماعی دهلی نو

After the lockdown I will..

برای انجام یک علت

پس از مستند من را فراموش رویدادهای خیریه در لکنو دهلی و دیگر شهرستانها. پس من ضعیف شده اند و ناخوشی من را به اجرای نشسته. من هم بپرسید و فرزندان و نوه ها برای انجام در این وقایع است. هدف خواهد بود برای جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با این تهدید.

Birju Maharaj, Kathak توان, دهلی

دادن ایده های زندگی

این روزها من هستم و بگويند از مثبت و صرف این همه مازاد در تحقیقات و طراحی ایده های جدید. تمام این ایده ها و طرح ها باید با توجه به زندگی.

J. J. Valaya, مد designer, دهلی

ادامه سفر یوگا

پست مستند, من می خواهم برای ادامه به انجام کار من از گسترش صلح و شادی در درون است که می توان در باستان فلسفی سنت. من یک فیلم در یونان برای اضافه کردن به فیلم بین المللی برای پذیرش از یوگا. این فیلم در حال حاضر در هند و ایالات متحده آمریکا و آلمان و ویتنام و ژاپن و چین و باهاما کاستاریکا و برزیل و کلمبیا و آرژانتین. من فیلم نمایش فیلمهای ایرانی در هند فرهنگ و هنر باید موکول در سنگاپور است. همین طور نمایش فیلم و سخنرانی به تعویق افتاد با توجه به همه گیر باید rescheduledin دهلی نو و چنای.

بنی Behl, فیلمساز دهلی نو

After the lockdown I will..

شروع یک آکادمی

من شروع خواهد شد من آکادمی onthe سنتی گوروshishya paramparaدر راجستان. ما کمک خواهد کرد تا آتش شور و شوق. هر فرد دارای استعداد است که به مهار می شود. آموزش شامل ورزش, شنا, هنرهای رزمی-تنها اگر شما انرژی خواهد شد و شما باید توانایی به کار برای ساعت های طولانی.

Himmat شاه sculptor, جیپور

مزه زندگی را در سادگی

هنگامی که مستند است و بیش از آن را به خوبی خواهد بود برای انجام کارهای ساده ای که ما گرفته شده برای اعطا. دیدار و صرف وقت با دوستان و خانواده و احتمالا طولانی پیاده روی را از طریق شهرستان. هیچ چیز عجیب فقط چیزهای ساده.

Sunil Chhetri مردانه کاپیتان تیم فوتبال بنگلور

بازگشت به خدمت به جامعه

با توجه به این همه گیر روزمره زندگی را هم برای بازگشت به, برای همه است. من به دنبال به جلو به از سرگیری من پروژه های در حال انجام در ورزش و سرگرمی و ارائه سخنرانی های انگیزشی. تا کنون ساخته شده اند شش توالت در مدارس در هاریانا. با کمک از سازمان های غیر دولتی Yuva توقف هدف من این است که برای ساخت بیشتر امکانات در 200 مدارس دولتی در دولت خانه و 1000 در سراسر کشور است.

Sangram Singh, کشتی گیر, Mumbai

من امیدوارم که برای سفر

من کار بر روی یک لباس عروس محدوده گذشته 21 روز. بنابراین من قرار دادن افکار من در سایه ها رنگ و گلدوزی. من می خواهم به سفر به بنارس و جیپور به منبع پارچه و چاپ انجام می شود.

Shalini جیمز مد designer, کوچی

بازدید از معبد

من قصد دارم به رفتن و دیدار با دوستان و همکاران و سپس بازدید از Siddhivinayak معبد برای تشکر از خداوند برای همه ما یک شانس دوم به ارزش زندگی است. و سپس بازگشت به زندگی عادی مشغول به کار در فیلم.

Mohit Raina, بالیوود, بازیگر, Mumbai

به موسیقی کلاسیک فشار

من آکادمی Sudhaarnava آکادمی موسیقی تعالی آغاز شده است و کلاس های آنلاین برای دانش آموزان در سراسر جهان است. من صحبت کردن در به برگزارکنندگان چگونه آنها به دنبال مخاطبان حضور پست این دوره و چگونه ما هنرمندان باید بر این اساس تنظیم کنید. یک شهر با چنین بزرگی از فعالیت های اطراف هنر و فرهنگ نمی تواند و نباید به طور ناگهانی خاموش. من ادامه خواهد داد تا با استفاده از سیستم عامل های دیجیتال به صورت تجاری و غیر تجاری مربوط به موسیقی فعالیت.

Sudha Raghunathan, Carnatic خواننده چنای

بازگشت به برچسبها

ما سرعت بخشیدن به ما بافندگی و همچنین هماهنگی با ما بافندگان در سراسر متحده به سرعت تکمیل کار ناتمام. ما جمع شدن که ما آن را دنبال خواهد کرد با قدرت در حالی که حفظ پست مستند پروتکل و دستورالعمل ها توسط دولت

Gaurang شاه, طراح, حیدرآباد

After the lockdown I will..

کشف پایداری هنر

من مشتاقانه به دنبال به جلو به ارائه رویداد من راه رفتن با مهاتما زمانی که مستند آسانسور. این بود که ارائه شده توسط Sangeet Naxing Akademi زیستگاه مرکز دولت کارناتاکا در بنگلور و دولت آسام. این بود که برگزار شد در دهلی بنگلور چنای, حیدرآباد, مارس. ما نمی باید نميکند ، هیچ کس نمی داند که چه نوع از حمایت های مالی و حمایت های مالی از دولت خواهد آمد. من خواهد بود پرداختن به هند مهاجر در ایالات متحده در آوریل 25 در مخمصه, رقصنده تئاتر و هنرمندان انجام شده که در سمت چپ بیکار. این خواهد بود که از طریق انجام زوم جریان زنده است.

Pratibha Prahlad اشاره danseuse دهلی نو

After the lockdown I will..

سازماندهی یک نشست برای زنان مجرد

من اجرا هند تنها جامعه برای 74.1 میلیون زنان مجرد. ما باید یک حضور آنلاین در Facebook — جامعه ما است که به نام وضعیت تک و ما یک گروه واتساپ. من در روند سازماندهی آسیا اولین اجلاس برای زنان مجرد به نام #سویفت. که اولین چیزی است که من نیاز به رزومه در حالی که برنامه ریزی و ارتباط با سخنرانان همکاران رسانه ای. ما نشست برنامه ریزی شده برای ماه اوت 1 در بنگلور و من مصمم هستم که اگر این وضعیت نمی شود قلمزن و ما می آمد از آن اجلاس سران برگزار خواهد شد. این چیزی است که زندگي خود را به. این اولین چیزی است که من می خواهم برای دریافت زمین که مستند به پایان می رسد. بیش از پنج کرور زنان به دام افتاده در این مستند. آنها طلاق زنان مجرد مادران مجرد از طریق فرزندخواندگی و معلول نما و تجاوز زنان. زمان آن است که ما در حال نگاه بر به عنوان آسیب پذیر جامعه که نیاز به mainstreamed.

Sreemoyee Piu Kundu, نویسنده جنسیت و تمایلات جنسی کلکته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>