پس از ایالات متحده و هند انجام داده است اکثر COVID-19 آزمون می گوید کاخ سفید

پس از ایالات متحده آمریکا است که انجام یک رکورد 42 میلیون COVID-19 آزمون هند انجام داده است و دومین شماره از 12 میلیون coronavirus آزمون کاخ سفید گفته است.

بیش از 3.5 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت با کروناویروس و 1,38,000 درگذشت در ایالات متحده در سطح جهان بیش از 13.6 میلیون باید آزمایش مثبت و بیش از 586,000 فوت کرده اند.

“با توجه به (coronavirus) تست انجام داده ایم بیش از 42 میلیون آزمون. دوم بالاترین تعداد 12 میلیون از هند است. ما پیشرو دنیا در تست” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در اینجا در روز پنج شنبه.

کاخ سفید در پاسخ به سوالات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا

“ما انجام داده اند بیش از هر کشوری در جهان در تست; وجود دارد بدون شک در مورد آن — 42 میلیون آزمون. این کشور با بالاترین شماره بعدی این است که هند در 12 میلیون” خانم McEnany گفت.

 

این رکورد تست او در تضاد کامل از دولت قبلی.

CBS گزارش که در سال 2009 تحت اوباما-بایدن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ناگهان توصیه متحده برای متوقف کردن آزمایش برای آنفلوآنزای H1N1 و متوقف شمارش موارد فردی” او گفت:.

“ران Klain معاون رئیس جمهور بایدن معاون سابق رئیس ستاد گفت: این صرفا یک fortuity که (H1N1) نیست یکی از بزرگ توده تلفات حوادث در تاریخ آمریکا است. آن را به حال چیزی برای انجام با ما انجام هر کاری درست است. این است که سابق نانو را رئیس ستاد. آن را فقط به حال برای انجام با شانس,” او گفت:.

“بر خلاف که این رئیس جمهور به رهبری جهان در تست; led جهان در هواکش — توزیع هواکش برای درمان; 13 واکسن نامزدها — یکی رفتن به فاز سه کارآزمایی بالینی. این پاسخ شده است فوق العاده و تاریخی است. ما نمی مکث تست; اوباما-بایدن دولت را که شرم آور تصمیم” خانم McEnany گفت.

شده است وجود دارد تشویق اخبار واکسن دبیر مطبوعاتی گفت:.

 

“مدرن را کانديد واکسن در حال نشان دادن نشانه های امیدوار کننده. آنها تولید مثبت خنثی پاسخ ایمنی در میان 45 شرکت کنندگان در مطالعه است. این است که قابل مقایسه با آنچه ما می بینیم در بهبود بیماران. خط پایین این است که تا کنون ما در حال دیدن دقیقا همان چیزی است که شما را به امید دیدن در یک واکسن. این مدرن واکسن به طور خاص انتظار می رود که برای رسیدن به مرحله سوم اواخر ماه جولای با 30 ، 000 شرکت کنندگان,” او گفت:.

“در درمان, مقابل, من فقط می خواهم توجه داشته باشید: بسیار دلگرم کننده Regeneron قرارداد. یک دلار 450 میلیون دلار قرارداد برای یک آنتی بادی مونوکلونال کوکتل. این یک bioengineered نسخه نقاهت پلاسما یکی از چندین داروهای موجود برای درمان COVID-19. می توان آن را مورد استفاده برای پیشگیری و درمان. آنها می گویند که آنها می تواند تا 70 تا 300 هزار دوز — تا پایان تابستان یا اوایل پاییز” او گفت:.

به عنوان مثل وجود دارد تشویق اخبار در درمان جلو خانم McEnany اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>