‘Agnisikha’ : یک فیلم مستند در Eashwari بای یکی از مستقل هند برای اولین بار سیاستمداران زن

یک سیاستمدار و یک changemaker و عضو فعال حزب جمهوری خواه هند Eashwari بای مبارزه برای باورهای خود و همه زندگی خود را. یک فیلم مستند ساخته شده در زندگی او به نمایش در 4th, هندی, جهان, جشنواره فیلم در حیدرآباد آورده و به زندگی و افکار و آرمان های یک سیاستمدار که مبارزه برای محروم.

Eashwari بای بود مظهر زن توانمندسازی در طول دهه 1950 و 60 و شرکت کنندگان فعال در Telangana جنبش از سال 1969 برای او که حتی آمریکا و ارسال به Chanchalguda مرکزی زندان است. یک مشاور شهرداری و یک MLA برای دو شرایط او با استفاده از صدای خود را به ارمغان می آورد در مورد تغییر مثبت در جامعه — که آیا آن را در داخل یا خارج مجلس.

35-دقیقه, مستند, Agnisikha (که به معنی فتنه در تلوگو) بود واضح و مختصر بازگویی سیاسی او در سفر است. آن را به نمایش گذاشت عمده موفقیت در سیاست ساخت که آوردن تغییر در این مدرسه از اداره پلیس (از شورت و شلوار) در نظر گرفتن مسائل مربوط به معیشت فیشر عامیانه یا پنبه حلاجی شده برای آموزش و پرورش است. فیلم کوتاه موفق به معرفی کار رهبر است که به طور فعال در مبارزه برای باورهای خود به نسل جوان است. همچنین موفق در بازآفرینی یک عصر توسط متفکر مونتاژهای از سنگ ها در زمینه لباس و سبک پرده) و همچنین گویش بازیگران.

Stalwart personality A still from the movie; director Sathyacama Jabali; Shanti Rao with Geetha Reddy

بی باک شخصیت هنوز هم از فیلم; مدیر Sathyacama Monochrome; Shanti رائو با Geetha Reddy | عکس های اعتباری: توسط آرایش

این فیلم عمدتا در اطراف حیدرآباد سال گذشته تکمیل شد و دور انجام شده است و از جشنواره های فیلم (Crownwood و فراتر از زمین, جشنواره های فیلم در میان دیگران) که در آن شرکت و برنده چهار جایزه. سیاسی Geeta ردی Eashwari بای دختر و تهیه کننده مستند تماس مادر او غیر معمول شخصیت. “او یک رهبر است که لحیم بدون مالی یا سازمانی پشتیبانی می کند. او در زمان مربوط به مسائل روز و به عنوان رئیس برای زنان و رفاه کودکان, نقش تعیین کننده ای در تامین آموزش و پرورش رایگان برای دختران جوان است. او ایمان آرمان Babasaheb Ambedkar ساخته شده کار خود را به سمت ارزش های مبتنی بر سیستم.”

‘یک فتنه رهبر’

Geetha ردی می گوید که او و مادرش داستان است که مربوط به امروز به عنوان آن بود در نیم قرن پیش. “من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را به عنوان آن است که الهام بخش است. از یک معلم به یک سیاستمدار او همیشه منتقل جلو با اعتماد به نفس و شجاعت است.” این فیلم مستند نیز نشانه اولین مدیر آن Sathyacama Monochrome که مشغول به کار در آن تقریبا برای یک سال و مصاحبه با حدود 150 نفر از Eashwari بای قدیمی حوزه Yellareddy و پدیده هنگامی آشکار شد بیش از بایگانی Telangana بخش و مونتاژ. “من بسیاری از ورودی و اما چالش شد و به نمایش گذاشتن این درگیری یک فرد هر دو در درون خود و با محیط اطراف است. ما درک جامعه و شرایط زمان او زندگی می کردند و در مستند سفر خود را.”

A still from the documentary

Shanti رائو که مشغول به کار در فیلم های کوتاه و تامیل تلوگو کشیده اعتماد به نفس تجسم از فتنه رهبر که شامل گرفتن زبان بدن و اعتماد به نفس از یک سیاستمدار به درستی. این بازیگر جوان می گوید: این کارگاه های آموزشی برگزار می شود و فیلم از زنان سیاستمداران به او کمک کرد در تن و تنور از رهبر حق است. “من عصبی بود که من دوباره زندگی یک فرد پویا, اما آن را یک تجربه یادگیری به عنوان من تا به حال به خود اضافه تخیل به شخصیت. همچنین, آن را دشوار است به تصویب بخشی از فرد مسن تر به من, اما آن را یک برکت و رحمت به حق آن را دریافت.”

نمایش در روز این مستند را به جلو زندگی و دوران یکی از مستقل هند برای اولین بار سیاستمداران زن نه تنها مستند او ستارگان سفر بلکه الهام بخش بی شماری از زنان دیگر در این فرآیند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>