پیش از BIFFes بنگلور سازان بحث در مورد ارتباط از جشنواره های فیلم

جشنواره های فیلم به خصوص در طول دهه گذشته شده است قارچ در سراسر هند است. یک سرشماری دشوار است و در دسترس نیست به عنوان بسیاری از آنها یا نامنظم یا nonrecurrent. اما در تمام چهار گوشه کشور وجود دارد که حداقل یکی به سیر اشتها از فیلم برای علاقه مندان به سینمای جهان. در دهه 70 و 80 این بود که چنین نیست. وجود دارد تنها یکی از عمده جشنواره, جشنواره بین المللی فیلم هند (IFFI) که سفر به شهرهای مختلف. برخی از این شهرستانها نیز تا به حال نوپای فیلم جوامع است که به نمایش در سینما ، برای تماشا و جشن, سینما مردم را از دیگر نقاط کشور مجبور به سفر به این اماکن است. تنها چند کار را به طور منظم. یکی از آنها بود Kamal Haasan.

“من استفاده می شود به سمت اجرا در هر مکانی که تا به حال یک فیلم در جشنواره است. برخی از بهترین فیلم های من را دیده بود در بنگلور” او بازگو کرد در حالی که افتتاح ششمین نسخه از بنگلور جشنواره بین المللی فیلم در سال 2013. که با آن او می گفت: این شهرستان می تواند تبدیل به یک مرکز بین المللی برای سینما.

بنگالور که تا به حال جوانه زدن سینما جامعه از ’70s میزبانی سی و نهمین در سال 1980 و 1992. این آغاز خود را در جشنواره بین المللی و دو سال پس از گوا ثابت شد به عنوان یک محل دائمی برای سی و نهمین در سال 2004. برخی از شهرستانها مانند چنای در حال حاضر خود را در جشنواره ها توسط آن است.

چگونه فیلم جشنواره کمک به فیلمسازان?

  • تاریخ رائو: آن کمک می کند تا بسیاری به ویژه برای فیلمسازان مستقل. اگر در همه ما یک جایزه آن کمک می کند تا به ترویج این فیلم است. و معمولا مخاطبان جشنواره برای اولین بار به دیدن این فیلم (قبل از اکران). بنابراین ما گرفتن ایده از چگونه مردم را به واکنش نشان می دهند به این فیلم است.
  • Pawan Kumar: نه فقط به عنوان یک فیلمساز. حتی به عنوان یک فرد کمک می کند تا شما را در درک موضوعات پیچیده. من به یاد داشته باشید تماشای یک فیلم همجنسگرایی در سال 2002. و آن را به من کمک کرد باید یک درک متفاوت از موضوع از بسیاری از دوستان من حتی پس از آن.
  • Girish Kasaravalli: وقتی که شما تماشای فیلم از ایران یا لهستان, شما را وادار به می دانم که خلق از آن کشور است. شما را وادار به دانستن دیدگاه های مختلف. و آن است که یک راه تبادل افکار. شما همچنین می توانید ببینید که چگونه این اصطلاح از سینما در حال تغییر است و سال پس از سال است.
  • Mansore: من آموخته زیادی از همه چیز. چگونه فیلم نظریه نداریم. چگونه بودجه مهم نیست اما موضوع کند. چگونه شما همیشه نیاز به یک قهرمان و یک قهرمان برای گفتن یک داستان است. روایت و تکنیک های رئالیسم از من فیلم گرفتند یاد گرفتیم از جشنواره است.
  • ب Suresh: وقتی که شما تماشای یک فیلم مانند Jallikattu یا Ee Ma یاو یا Kumbalangi شب شما تمایل به جذب کردن چیزهای خاصی از فیلم است. هنگامی که شما را به فیلم شما سعی می کنید به انجام چیزی مشابه به همین. این می تواند یک کپی از آن می تواند الهام بخش و یا آن را فقط می تواند یک روش است که شما در حال تلاش برای تقلید.

اولین نسخه از Suchitra بنگلور جشنواره بین المللی فیلم برگزار شد و طی دسامبر 22-28 در سال 2006 با همکاری Suchitra فیلم جامعه است که آغاز شده و در سال 1971 در میان کشور قدیمی ترین فیلم باشگاه است که فعال هستند. حدود 20 شخصیت های فیلم — هندی و بین المللی با حضور در این رویداد که در آن 35 فیلم ارائه شد در سه صفحه نمایش.

12th edition از این جشنواره در حال حاضر به نام بنگلور جشنواره بین المللی فیلم (BIFFes) و سازمان یافته توسط کارناتاکا Chalanachitra آکادمی برگزار خواهد شد از تاریخ 26 فوریه تا 4 مارس.

“این رویداد دارای رشد تدریجی در طول سال می گوید:” N Vidyashankar مدیر هنری BIFFes. در این سال باید بیش از 600 شخصیت های فیلم و بلند از بیش از یک لاخ. بیش از 200 فیلم نشان داده خواهد شد در 14 صفحه نمایش در چهار سالن.

جشنواره های فیلم جذابیت خود را. مثلا شخص ساده رائو که تحسین منتقدان Gantumooteبه یاد می آورد یک سفر به سی و نهمین در گوا 16 سال پیش که در آن رویای او به عنوان یک فیلمساز کاشته شد. “من حتی نمی شد به طور فعال به دنبال فیلمسازی پس از آن. اما من فقط دیدم پوستر و چراغ و من به یاد داشته باشید گفتن خودم که من را به عقب می آیند در اینجا به عنوان یک فیلمساز… که من انجام داد.” هند شخص ساده, 38, اما می گوید جشنواره نبودند منبع اصلی یادگیری برای او. “اینترنت و مشابه اتفاق افتاده است” او می گوید: در 10 سال گذشته است.

ارتباط از جشنواره

حتی یک ستاره مانند Kamal Haasan تا به حال به علوفه بین المللی فیلم. در این سن از جریان سیستم عامل دسترسی یک مشکل نیست. بنابراین این ارتباط از جشنواره کاهش?

اما وجود حداقل سه دلیل برای جشنواره هنوز هم قابل توجه است.

یک: به عنوان فیلمساز و رئیس جمهور Suchitra Film Society, B, Suresh می گوید: “بسیاری از این جریان سیستم عامل ندارد arthouse سینما از گفتن کنگو یا اتیوپی. آنها لازم نیست که مطالب سیاسی — مانند سینما که caters به مسائل زنان است. آنها عمدتا فروش محتوا است که باید رابطه جرم و جنایت و خشونت است.”

دو: جشنواره نیست فقط در مورد نمایش; حداقل آنهایی که بزرگ هستند تلاقی از فیلمسازان که در آن ایده ها رد و بدل دریافت. “شما برای دیدار با مردم از سراسر جهان است. شما را وادار به می دانم که روند خود را از ساخت این فیلم چگونه آنها را جمع آوری پول. گاهی اوقات دانستن مشکلات خود را می تواند کمک به ما در پیدا کردن راه ما می گوید:” Suresh.

سه: جشنواره همچنین یک پلت فرم برای سازندگان به دانستن بیشتر در مورد صنعت خود را. برای مثال آینده نسخه BIFFes ویژگی های یک فیلم در بازار که شامل جلسات تعاملی در گر چه هنر, وب, سری AI در فیلمسازی در میان چیزهای دیگر.

طرز فکر برای یک جشنواره

Girish Kasaravalli یکی از پیشگامان موازی سینما در هند به طور منظم در BIFFes. چقدر یک جشنواره می تواند تاثیر منطقه از صنعت فيلم او می گوید: “جشنواره فقط یک پلت فرم; این همه بستگی دارد چگونه مردم را به استفاده از آن است.”

Kasaravalli reckons جشنواره فیلم نباید حضور داشتند با طرز فکر رفتن برای یک روز جمعه انتشار. او خواستار جدیت. “برخی از مردم به این جشنواره به تصویب زمان. آن است که نه فقط در مورد تماشای فیلم. یک جشنواره فرهنگی است فعالیت. در یک روز داده می شود شما باید انتخاب کنید بین 10 یا 11 فیلم به تماشای. بنابراین شما باید برای انجام بسیاری از پژوهش پس زمینه. در حالی که ورود به یک فیلم, شما باید بدانید که این فیلم را کارگردان معاصر آن ارتباط خود را بررسی… این چیزها مهم نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>