پیش از رئیس جمهوری ایالات متحده دیدار AMC می پرسد زاغه نشينان به تخلیه در گجرات

حداقل 45 خانوار ساکن در یک حلبی آباد در نزدیکی خانه های تازه ساخته شده Motera ورزشگاه در احمدآباد اند در خدمت اخراج اعلامیه توسط شهرداری شرکت جلوتر از برنامه ریزی سفر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا مودی در فوریه 24.

در حالی که مقامات هرگونه ارتباط با پیشنهاد بالا مشخصات بازدید و صدور اعلامیه ساکنان زاغه باید مورد سوال زمان حرکت که آمد روز پس از احمدآباد Municipal Corporation (AMC) شروع به ساخت یک دیوار گفته برای پوشش یک زاغه در یک مسیر است که رئیس جمهور ایالات متحده است به احتمال زیاد به را در حالی که بازدید از شهرستان.

“شما تجاوز بر یک قطعه زمین متعلق به AMC. اخراج طرح در یکی دیگر از هفت روز با خانواده خود احشام وگرنه دپارتمان اقدام خواهد شد به بیرون زمین. اگر شما را به هر نمایندگی شما می توانید انجام این کار در تاریخ 19 فوریه در 3 p. m.” می خواند متوجه.

زاغه واقع شده است در کنار یک جاده اتصال احمدآباد به گاندینگر حدود یک و نیم متر دور از Motera ورزشگاه.

یک زاغه نشین, Shailesh Bilwa ادعا کرد که روز سه شنبه مقامات AMC سفر کرده اند آنها را چندین بار در طی هفت روز است.

“ما شده اند زندگی در اینجا برای بیش از یک دهه. ما تا به حال هرگز در خدمت هر اخطار اخراج در گذشته است. به همین دلیل است که متوجه حال خدمت به ما در حال حاضر پرسید:” Dinesh Adravani روزانه-حقوق و دستمزد کارگر چه کسی گفت که او خواسته شده بود برای تخلیه کلبه خود را در فوریه 18.

او گفت: زاغه نشينان مانند او تا به حال هیچ جایگزین سرپناه اگر آنها مجبور هستند ،

“ما در حال آماده به تخلیه, اما ما نیاز به مسکن جایگزین. در غیر این صورت ما خواهد بود مجبور به زندگی در پیاده رو. ما در اینجا زندگی می کنند با ما اعضای خانواده شامل زنان و کودکان است. ما دعا می کنیم دولت به ما ارائه یک جایگزین طرح که در آن ما می تواند زندگی می کنند” گفت: Shailesh Bilwa.

او ادعا کرد که مقامات از AMC شده است درخواست از آنها برای تخلیه این طرح برای نزدیک به یک هفته در حال حاضر. “برخی از آنها حتی تهدید به استفاده از زور علیه ما,” او گفت:.

در همین حال معاون املاک و افسر (غرب منطقه) AMC Chaitanya شاه گفت: اخراج توجه به حال هیچ چیزی برای انجام با برنامه ریزی “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” برنامه.

“آنها [زاغه نشينان] بوده است در خدمت اخراج متوجه تحت مقررات شهر و برنامه ریزی عمل می کنند و هیچ ربطی به با مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. این طرح متعلق به AMC. متوجه شد به عنوان سایت نظرسنجی انجام شده در ماه ژانویه نشان داد که طرح شده بود تجاوز بر” آقای شاه گفت.

آقای مودی و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای رسیدگی به بیش از یک لاخ مردم در سردار پاتل ورزشگاه در Motera در 24 فوریه به عنوان بخشی از “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد. آقای ترامپ برنامه ریزی شده است برای شرکت در یک roadshow در احمدآباد و بازدید از Sabarmati آشرام در آن روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>