AIADMK ممکن است برنده انتخابات بعدی اما آن را نمی خواهد ناپدید می شوند: Thirunavukkarasar

Tiruchi و نماینده سابق TNCC ارشد سو. Thirunavukkarasar که به نوبه خود خواهد 71 در جولای 13, برش سیاسی خود دندان در AIADMK تحت موسس آن M. S. Ramachandran (MGR). در مصاحبه با هندو در محل اقامت خود در آنا نگر او به شدت احساس می کند که اگر حزب حاکم ندارد شانس پیروزی در انتخابات مجلس به دلیل برای سال آینده آن را تخریب و آن را به عنوان شبکه خود را در گوشه و گوشه ای از دولت است. گزیده ای:

در چهار دهه فعالیت سیاسی شما صرف بیش از 20 سال در AIADMK تا مارس 1997 [هنگامی که او در گذشته اخراج]. چگونه می توانم به شما دیدن آینده است ؟

این AIADMK از MGR عصر یا Jayalalithaa دوره متفاوت بود از در حال حاضر. در حال حاضر آن را ندارد یک توده رهبر. نه نشانی از آن را تاسیس رهبر است که قابل قبول به کل رتبه و فایل از حزب و مرد مشترک است. پس از Jayalalithaa مرگ حزب اتحاد ضعیف شده و رای خود را به اشتراک گذاری رو برده. حتی اگر یک حزب زندگی می کند پایان ندارد با آن رهبر است, این یک واقعیت است که AIADMK ندارد یک رهبر قوی در حال حاضر. تمام کسانی که MLAs که در حال حمایت از [وزیر] Edappadi K. Palaniswami نیست خود را انتخاب کند. آنها تا به حال همه برنده انتخابات به عنوان Jayalalithaa را نامزد.

تنها پس از هشت یا نه ماه خواهد ما را ببینید که چگونه او موفق است. حتی پس از آن من فکر نمی کنم حزب اتحاد کردم شانس پیروزی. یکی به صبر کنید و ببینید که آیا آن را دریافت کنید و حتی وضعیت اصلی حزب مخالف در مجلس و یا حداقل این است که از یکی داشتن تعداد قابل توجهی از MLAs. این حزب در آینده بستگی به عملکرد آن در مجمع نظرسنجی و کیفیت رهبری آن را پس از آن. آن است که ارزیابی من آن است که این حزب نمی خواهد نابود شود. آن باقی خواهد ماند وجود دارد در این زمینه آن را به عنوان کادر اداری و حامل بیش از همه دولت اما سطح قدرت خود را در مجلس نتایج انتخابات.

در صورت انتشار V. K. Sasikala [Jayalalithaa مشاور و موقت سابق دبیر کل AIADMK] از بنگالور زندان خواهد شد و بازگشت او به AIADMK یا سیاست فعال هر علت تاثیر?

من فکر نمی کنم آن می تواند هر ضربه. جای تردید است که آیا Sasikala گرفته خواهد شد بازگشت به AIADMK به عنوان یک حرکت تنها تضعیف موقعیت [Mr] Edappadi [Palaniswami]. حتی با این فرض که او اجرا می شود خود را حزب سیاسی او هیچ چیز زیادی برای ادعا در مورد او سابقه در زندگی عمومی است. Jayalalithaa هرگز داده بود هر موقعیت در حزب به Sasikala. حتی در آخرین انتخابات مجمع هنگامی که Jayalalithaa بود انجام نمی دهد و سلامت عاقلانه او اختصاص هر انتخابات کار به Sasikala. حتی اگر Sasikala شروع می شود این می تواند تنها حاشیه برهم زدن چشم انداز AIADMK در زمان مجمع انتخابات است.

با مجمع انتخابات به بعد از 10 ماه آیا شما فکر می کنم که در حال حاضر تراز احزاب سیاسی ادامه خواهد داد ؟

من فکر می کنم DMK کنگره اتحاد خود ادامه خواهد داد. این آرزوی من است که آن را باید ادامه یابد که این به نفع ما متقابلا. آینده نظرسنجی در حال رفتن به بسیار مهم است به عنوان دور به عنوان تامیل نادو نگران است. برای اولین بار [DMK رئیس] M. K. استالین و Edappadi در حال رفتن به مجمع انتخابات خود به خود. بر خلاف Lok سبها سنجی زمانی که دولت تا به حال ضد مودی/BJP pro-Rahul/کنگره موج وجود چنین عاملی در کار در حال حاضر. از همه احزاب در دولت DMK است که قوی ترین آن را به عنوان است دچار هر گونه تقسیم می شود. اگر DMK کنگره داد در ادامه آن را به رسیدن به یک موفقیت چشمگیر.

خواهد Rajinikanth آمده به سیاست ؟ خواهد حضور خود را در سیاست هر گونه تفاوت ؟

بیش از 30 یا 35 سال او شده است دوست من. به عنوان یک فیلم هنرمند او دارای یک فن بزرگ زیر جرم و شخصیت. در سال 1996 مجمع انتخابات مشاهدات خود را در برابر Jayalalithaa ساخته شده تفاوت زیادی به نتیجه این نظرسنجی. پس از آن او شده است پخش خود را از دیدگاه های سیاسی. حتی اگر او گفت: چند سال پیش که او شروع می شود یک حزب از خود او هنوز راه اندازی شد ، زمانی که هشت یا نه ماه فقط سمت چپ برای انتخابات مجمع وجود دارد برخی از پرسش آن است که آیا یک دوره کافی برای یک مهمانی به راه اندازی و اجرا و این که آیا چنین یک حزب می تواند به صورت نظر سنجی در خود را دارد. حتی MGR می تواند تصرف قدرت پنج سال پس از او تا به حال تشکیل حزب او در سال 1972 است. اما تا آنجا که Rajinikanth نگران است چه یک سوال بزرگتر از همه این است که آیا او شروع خواهد شد یک حزب یا نه. گفت: پس اجازه دهید من نیز می گویند که آن را تا به من اما او برای روشن شدن این که آیا او شروع خواهد شد یک حزب یا نه.

آن است که بیش از 10 سال از شما پیوست کنگره است. نه حزب رشد ضعیف تر از آنچه در آن بود به یک دهه پیش است ؟ آنچه باید انجام شود به منظور بهبود موقعیت خود را?

من احساس می کنم که این حزب از اواخر سال است که در این روند رو به افزایش آن را به عنوان به قدرت در کشورهای مانند راجستان و Chhattisgarh. در Madhya Pradesh ما از دست داده و قدرت به تازگی با توجه به تعداد بازی.

راهول گاندی باید تبدیل به حزب رئیس دوباره است که این دیدگاه غالب در میان مردم و کادرهای حزب با توجه به این که غالب بخش از جمعیت کشور زیر 35 سال است. پس از آن حزب انتخاب خواهد شد تا شتاب بیشتر و ظهور غالبانه در آینده [Lok سبها] انتخابات است. من همچنین باید در اینجا اضافه است که تنها پس از سونیا گاندی فرض رهبری حزب در سال 1998 کنگره اسیر قدرت در بسیاری از کشورها و در مرکز آن باقی مانده در قدرت برای 10 سال.

است Aranthangi دیگر خود را سنگر و استحکامات با توجه به این حقایق است که شما از دست داده بود در سال 2011 و پسر خود را در سال 2016 ؟

من فراموش نمی کنم. من هم رای بانک. حزب و رهبری آن نیز با توجه به وقتی که می آید به انتخابات موفقیت است. در سال 1977 در Pudukottai منطقه من تنها AIADMK نامزد به نفع خود و که در Aranthangi. من نگه داشته در برنده شدن از وجود دارد برای شش بار. و من نامزد [برنده] دو بار است. در سال 2011 سنجی مونتاژ شکست تکان دهنده بود برای من. که در آن زمان وجود داشت pro-AIADMK موج. یکی دیگر از دلایل این بود که من قادر به حفظ ارتباط با حوزه زمانی که من Rajya سبها از MP, Madhya Pradesh در طول 2004-2009. در آخرین مجمع انتخابات وقتی Jayalalithaa شد, وزیر, پسر من [T. Ramachandran] از دست داد با 2000 و فرد رای. در دو مجمع انتخابات قدرت پول تا به حال تبدیل شدن به یک عامل عمده است. هنوز پسر من شده است در تماس مداوم با حوزه و شرکت در رویدادهای مختلف وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>