به عنوان به طور گسترده ای پیش بینی, وقت, منشی, بهارات سینگ چائوهان و از چهار نفر از اعضای خود پنل شده اند بموقع انتخاب unopposed به اصل پست از همه هند فدراسیون شطرنج (AICF).

پس M/s. آجی پاتل (رئیس جمهور), Vipnesh Bhardwaj (معاون رئیس جمهور), بهارات سینگ چائوهان (دبیر), Arun سینگ (مشترک وزیر) و Naresh شارما (خزانه دار) پیدا شد به تنها نامزد با مدرک معتبر نامزدی مقالات چنین اعلام شد بر روی کارت.

سفارش صادر شده در اواخر شنبه شب توسط مدرس دادگاه عالی منصوب بازگشت افسر عدالت F. M. Ibrahim Kalifulla اظهار داشت: “با توجه به گفت: نتیجه نهایی انتخابات برای دفتر حامل تمام هند فدراسیون شطرنج (AICF) برای دوره 2020-2023 پیشنهادی انتخابات برنامه ریزی شده در 23.02.2020 نمی گیرد و همان است که اعلام شده.

در سفارش خود را تحت عنوان “مجموعه مقالات افسر بازگشت”, قاضی سابق دیوان عالی کشور اظهار داشت: “شکل-6 در رابطه با این پست از رئیس جمهور افتخاری دبیر و خزانه دار متشکل از یک کاندیدای واحد تنها برای سه پست.

“تعداد پست ها پر شود مسلم برای هر یک از سه مورد بالا سه پست یکی پست تنها.

“تعداد رقابت نامزدها در شکل-6 برای این پست از رئیس جمهور افتخاری دبیر و خزانه دار بودن برابر چنین رقابت نامزدها باید تلقی می شود بموقع انتخاب unopposed به این پست طبق بند 9 (1) ملی توسعه ورزش کد 2011.

“وجود دارد آن را تبدیل به غیر ضروری به یک نظرسنجی برای انتخابات به مانند پست.”

“در رابطه با این پست از معاون رئیس جمهور و مشترک دبیران در اینجا دوباره ترتیب در شکل 6 نشان می دهد که در برابر شش پست از معاون رئیس جمهور و شش پست از, مشترک, منشی, نام تنها یک نامزد انتخاباتی هر یک به ترتیب به تنهایی می تواند مرتب شود. بنابراین وجود دارد هیچ دامنه برای یک نظرسنجی برای انتخابات گفت: پست از معاون رئیس جمهور و مشترک وزیر نیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی