آجی پاتل موفق خواهد شد P R Venketrama رجا به عنوان رئیس جمهور جدید هند فدراسیون شطرنج (AICF) پس از انتخاب شدن unopposed همراه با وقت وزیر بهارات سینگ چائوهان.

در تمام پنج دفتر حامل اعلام شد برندگان با بازگشت افسر سابق دیوان عالی کشور, قاضی, عدالت, Fakkir محمد ابراهیم Kalifulla. مجموعه ای جدید از دفتر حامل برگزار خواهد شد و موقعیت خود را تا 2023.

Naresh شارما (خزانه دار), M آرون سینگ (مشترک وزیر) و Vipnesh Bharadwaj (معاون رئیس جمهور) نیز انتخاب unopposed.

این AICF شده است تقسیم به دو اردوگاه – یکی به رهبری Venketrama رجا و یک led توسط Chauhan. کسانی که انتخاب می شوند متعلق به Chauhan جناح.

در سه صفحه جهت Kalifulla گفت: پیشنهاد برگزاری انتخابات برنامه ریزی شده در فوریه 23 در حیدرآباد برگزار خواهد شد در حال حاضر.

“به روند انتخابات شده است به این نتیجه رسیدند اصلی تمام فایل های مربوطه فرستاده خواهد شد به رجیستری از دادگاه عالی مدرس در فوریه 12,” او گفت:.

اما مخالف اردوگاه هنوز هم باقی مانده امیدوار.

منابع در رجا اردوگاه گفت: نتیجه نهایی انتخابات خواهد بود تصمیم توسط مدرس دادگاه عالی.

پیشتر در روز سه شنبه رجا و دیگران تا به حال با نزدیک شدن به مدرس دادگاه عالی به دنبال تسکین برابر رد خود را نامزد توسط افسر بازگشت.

Kalifulla روز یکشنبه رد نامزدی اشکال از 23 شرکت کنندگان از جمله این که از Venketrama Raja آنها به عنوان فایل نیست در فرد به عنوان مشخص شده در پاراگراف 6.4 ملی توسعه ورزش کد.

دادگاه عالی منصوب کرده بود Kallifulla به عنوان افسر بازگشت به انجام انتخابات پس از دو جناح به حال نزدیک شدن آن پس از تماس با به طور کلی برای بدن جلسات در تاریخ های مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی