AICF جدید وزیر رد سلف بهارات سینگ چائوهان را به اتهام

به تازگی نامزد وزیر هند فدراسیون شطرنج (AICF) Vijay Deshpande است رد اتهامات ساخته شده توسط سلف بهارات سینگ چائوهان و نیز سوال خود را اعمال.

در روز سه شنبه AICF جمهور P. R. Venketrama رجا برداشته Chauhan از پست وزیر امور خارجه است. به زودی پس از Chauhan شات کردن یک نامه برای همه ‘ذیربط ذکر است که او ادامه داد: به وزیر امور خارجه.

در واکنش به Chauhan بدخشان که Raja عمل بود “مخرب تلاش برای پوشش دادن آهنگ خود را”, Deshpande گفت: “Chauhan باید خواندن حکم دادگاه را با دقت مطالعه و سپس به چالش آن است. Raja بدون نیاز به پوشش برای هر کسی. داشتن سهمی بزرگ شطرنج رجا نیز شناخته شده به عنوان اولین حامی Viswanathan نند. او نمی نیاز به هر گونه گواهینامه از Chauhan.”

بی ربط و بی معنی

Despande توصیف Chauhan این اتهام که Raja برداشته او را به صرفه جویی در همه مراتی شطرنج انجمن (AMCA) به عنوان “بی ربط و بی معنی است.”

Chauhan اشاره کرده بود AMCA تاخیر در ارسال این حساب به مقامات دولتی پس از availing اعطای ₹2 کرور برای برگزاری شطرنج قهرمانی جوانان جهان (WYCC) در بمبئی در ماه اکتبر گذشته و رجا در تلاش بود تا آن را ذخیره کنید.

“چه AICF یا آن رئیس جمهور رو با این ؟ این ماهاراشترا دولت خواسته است برای هزینه بیانیه WYCC. این بیانیه در حال حاضر با ویژه حسابرسان نامزد برای این منظور است. به عنوان به زودی به عنوان AMCA می شود خبره حسابرسی گزارش آن ارائه خواهد شد. آنچه که وجود دارد به صرفه جویی در AMCA?” فکر Deshpande.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید